0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: nadplata-skladek-zus

Artykuły:

Nieprawidłowo naliczone składki w firmie a kontrola ZUS-u

Do zadań ZUS należy kontrolowanie prawidłowości naliczania składek i innych należności. Co jaki czas możemy spodziewać się kontroli? Jak skorygować nieprawidłowo naliczone składki? Czy w przypadku nadpłaty otrzymamy jej zwrot? Dowiedz się więcej!

2 lutego 2023

Wniosek o zwrot nienależnie opłaconych składek ZUS - wzór z omówieniem

Co powinien zawierać wniosek o zwrot nienależnie opłaconych składek ZUS, w jakim terminie powinny zostać zwrócone i jak je wykazać w ewidencji? Sprawdź! Do pobrania darmowy wzór o zwrot nienależnie opłaconych składek ZUS w formacie PDF!

25 października 2022

Nadpłata składek ZUS za 2022 rok została uniemożliwiona przez ZUS!

Reforma Polskiego Ładu wprowadza niemałą rewolucję w składek zdrowotnej, zmiany odczują z pewnością wszyscy przedsiębiorcy. Płatnicy jeszcze do niedawna mieli możliwość nadpłaty składek a obecnie nadpłata składek ZUS została uniemożliwiona przez ZUS!

31 grudnia 2021

Zwrot nadpłaconych składek ZUS przedsiębiorcy

Natłok zadań i obowiązków oraz niekończąca się ilość spraw do załatwienia może skutkować pomyłką przedsiębiorcy podczas płatności składek ZUS. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak rozwiązać sytuację. Zobacz, jak uzyskać zwrot nadpłaconych składek ZUS!

14 lipca 2020

Zwrot nadpłaconych składek za marzec dla podmiotów zwolnionych z ZUS

Ubiegając się o zwolnienie z ZUS, należy nie opłacać składek za okres wykazany we wniosku o umorzenie. Co w przypadku, gdy składki za marzec zostały już opłacone? Czy można ubiegać się o zwrot nadpłaconych składek? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

30 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów