0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: nieuczciwa-reklama

Artykuły:

Czyn nieuczciwej konkurencji w kampaniach reklamowych a przepisy prawa

Kampanie reklamowe i marketingowe bardzo często polegają na prowadzeniu reklam w Google Ads. Aby wszelkie kampanie były realizowane zgodnie z przepisami prawa, przedsiębiorcy powinni mieć na uwadze co może stanowić czyn nieuczciwej konkurencji.

14 czerwca 2023

Nieuczciwa reklama - kiedy mamy z nią do czynienia?

Można wyróżnić różne rodzaje czynów nieuczciwej konkurencji. Nieuczciwa reklama jest jednym z nich. Nielegalne jest nieuczciwe promowanie swoich towarów i usług kosztem innego przedsiębiorcy. Sprawdź kiedy mamy do czynienia z nieuczciwą reklamą.

17 maja 2021

Reklama wprowadzająca w błąd a prawo w marketingu

We współczesnym marketingu ma miejsce wiele nadużyć, a prawdopodobnie najpopularniejszym z nich jest reklama wprowadzająca w błąd. Czy wiesz, kiedy mamy do czynienia z tym rodzajem reklamy oraz czy taki czyn jest zabroniony? Sprawdź!

22 stycznia 2018

Nieuczciwa reklama - co powinien o niej wiedzieć przedsiębiorca?

Promowanie własnych towarów lub usług to ważna część prowadzenia przedsiębiorstwa. Reklama nie może wprowadzać w błąd ani godzić w prywatność. Jak więc tworzyć reklamy zgodne z prawem? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest nieuczciwa reklama!

2 stycznia 2018

Prawo reklamy - najważniejsze zagadnienia

Reklama to nie tylko pojęcie z zakresu marketingu. Przepisy polskiego prawa zawierają jej definicję, a także uregulowania, dotyczące jej stosowania w działaniach promocyjnych. Co należy wiedzieć o takiej gałęzi prawa jak prawo reklamy? Sprawdź!

14 września 2017

Reklama porównawcza - prawo w marketingu

Wiele reklam opiera się na porównywaniu produktów i wskazywaniu najlepszego z nich. Na ile takie działania są zgodne z prawem? Czy reklama porównawcza może być legalna? Odpowiadamy! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

21 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów