0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: obrot-kryptowalutami

Artykuły:

Handel kryptowalutami a działalność gospodarcza

Przedsiębiorcy, których głównym źródłem przychodów jest handel kryptowalutami muszą przemyśleć, co zrobić z prowadzoną w tym zakresie działalnością gospodarczą. Od 2019 przychody handlu kryptowalutami rozliczane są jako przychody z kapitałów pieniężnych.

19 czerwca 2019

Kryptowaluta – czy możliwe jest obliczenie podatku od wirtualnej waluty?

Kryptowaluta - jak działa system wirtualnej waluty? Czy możliwe jest, że kryptowaluty zostaną opodatkowane? Jaki jest stosunek NBP I KNF w sprawie wirtualnej waluty? Czy kryptowaluta uznawana jest za środek płatniczy? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

2 kwietnia 2019

Sprzedaż kryptowaluty - opodatkowanie podatkiem VAT

Kryptowaluty są to wirtualne pieniądze służące m.in. jako środek płatniczy. Istnieje jednak duże ryzyko związane z obrotem kryptowalutami, związane jest np. z dużą zmiennością ceny czy ryzykiem oszustwa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

4 czerwca 2018

Obrót kryptowalutami - jak je rozliczyć?

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na poszerzenie działalności o obrót kryptowalutami. W związku z tym pojawia się wiele wątpliwości odnośnie do ich rozliczenia. W jaki sposób należy opodatkować obrót kryptowalutami? Dowiedz się więcej z artykułu!

9 kwietnia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów