0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: okulary-dla-pracownika

Artykuły:

Szkła kontaktowe dla pracownika i monitor stacjonarny to obowiązek pracodawcy

Od 17 maja zaczęły obowiązywać przepisy dotyczące stanowisk pracy z monitorami ekranowymi. Pracodawca musi także zapewnić szkła kontaktowe dla pracownika. Sprawdź to i dowiedz się więcej!

17 maja 2024

Okulary dla pracownika - zwrot kosztów a przychód

Kodeks pracy zobowiązuje pracodawcę do nieodpłatnego dostarczenia pracownikowi środków ochrony indywidualnej. Do takowych należą okulary dla pracownika. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej, na temat obowiązku zapewnienia pracownikom okularów!

15 maja 2024

Okulary do pracy przy komputerze - czy pracodawca ma obowiązek finansowania okularów pracownika?

Osoby, które mają stwierdzone, że muszą nosić okulary do pracy przy komputerze, mają prawo zwrócić się do pracodawcy z prośbą o dofinansowanie szkieł korekcyjnych. Czy kwota takiej refundacji jest ograniczona? Przeczytaj i dowiedz się!

1 grudnia 2021

Odliczenie VAT od okularów dla pracownika

W niektórych przypadkach pracodawca ma obowiązek zapłacić za okulary dla pracownika. W jakich przypadkach możliwe jest odliczenie VAT od okularów dla pracownika? Czy konieczna jest interpretacja indywidualna? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

6 stycznia 2018

Dofinansowanie od pracodawcy na okulary dla pracownika

Jeśli lekarz medycy pracy stwierdzi, e pracownik wykonując prace na swoim stanowisku musi nosić okulary korekcyjne, wtedy pracodawca ma obowiązek dofinansować ich zakup. Przeczytaj i sprawdź ile może wynosić dofinansowanie na okulary dla pracownika!

30 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów