0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: potracenie-z-wynagrodzenia

Artykuły:

Zajęcie komornicze przy rozwiązaniu umowy w trakcie miesiąca i w przypadku wypłaty zasiłku przez ZUS

Zajęcie przez komornika wynagrodzenia pracownika, wiąże się dla pracodawcy z określonymi obowiązkami. Jak wyliczyć zajęcie komornicze przy rozwiązaniu umowy w trakcie miesiąca lub kiedy pracownik pobiera zasiłek chorobowy? Sprawdź!

28 października 2022

Potrącenie z wynagrodzenia za czas wyjścia prywatnego

Za prywatne wyjścia pracownika w godzinach pracy nie przysługuje mu wynagrodzenie. Zwykle czas ten jest przez pracownika odpracowywany, jednak nie zawsze. Przeczytaj i dowiedz się, jak wygląda potrącenie z wynagrodzenia za czas wyjścia prywatnego!

30 września 2022

Kwota wolna od potrąceń przy zatrudnieniu przez część miesiąca – na przykładach

Wysokość kwoty wolnej od potrąceń z wynagrodzenia pracownika ściśle określają przepisy. Jednak ile wynosi kwota wolna od potrąceń, jeśli pracownik nie przepracował całego miesiąca lub zatrudniony jest na część etatu? Przeczytaj o tym w naszym artykule!

15 kwietnia 2022

Potrącenie z wynagrodzenia chorobowego i zasiłku chorobowego

Wynagrodzenie za czas choroby i zasiłek chorobowy są objęte ochroną przed potrąceniami. Należy więc, osobno obliczyć potrącenie z wynagrodzenia chorobowego i osobno z zasiłku chorobowego. Jakie sa zasady dokonywania potrąceń? Przeczytaj i sprawdź!

30 października 2020

Potrącenie nadpłaconego wynagrodzenia za pracę z bieżącej wypłaty

Potrącenie nadpłaconego wynagrodzenia pracownika jest dozwolone tylko w określonych przypadkach i można tego dokonać tylko w określony sposób. Nie zawsze pracodawca ma jednak do tego prawo. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat potraceń!

23 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów