0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: powypadkowa-naprawa-samochodu

Artykuły:

Naprawa samochodu w kosztach firmowych - rozliczenie

Jeżeli poniesiesz wydatki za naprawę samochodu używanego w firmie masz prawo rozliczyć je w kosztach. W sposób rozliczana jest naprawa samochodu firmowego na gruncie VAT i PIT? Czym różnie się jej rozliczanie w przypadku gdy pojazd uległ wypadkowi?

6 kwietnia 2022

Powypadkowa naprawa samochodu osobowego a VAT i PIT

Powypadkowa naprawa samochodu osobowego stanowiącego środek trwały w firmie, w niektórych przypadkach może być ujęta w kosztach uzyskania przychodu. Sprawdź, jak rozliczyć koszt naprawy na gruncie PIT i VAT w przypadku naprawy powypadkowej samochodu!

25 marca 2021

Powypadkowa naprawa samochodu a koszty pokryte z ubezpieczenia

Samochód w firmie posiada właściwie każdy przedsiębiorca. Przemieszczanie się samochodem związane jest z możliwością uczestnictwa w kolizjach drogowych. Powypadkowa naprawa samochodu służbowego to spore koszty. Sprawdź, jak rozliczyć tego typu zdarzenie!

28 kwietnia 2016

Powypadkowa naprawa firmowego samochodu - rozliczenie

Przedsiębiorcy, którzy posiadają firmowy samochód powinni rozważyć wykupienie dobrowolnego ubezpieczenia AC, gdyż w przypadku kolizji będzie ono odgrywać kluczową rolę. Sprawdź, w jaki sposób rozliczana jest powypadkowa naprawa firmowego samochodu!

23 lutego 2016

Samochód firmowy a odszkodowanie jako przychód firmy

Samochód firmowy w czasie użytkowania może ulec zniszczeniu. Czy wiesz, w jaki sposób należy rozliczyć otrzymane odszkodowanie oraz czy może ono stanowić przychód firmowy? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

28 grudnia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów