0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: pozorna-likwidacja-stanowiska-pracy

Artykuły:

Likwidacja stanowiska pracy – jak wyliczyć odprawę pracownika?

Likwidacja stanowiska pracy w zakładzie zatrudniającym powyżej 20 pracowników wiąże się z koniecznością wypłacenia odprawy zwalnianemu pracownikowi. Jak wyliczyć wysokość odprawy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

17 marca 2023

Pozorna likwidacja stanowiska pracy jako przyczyna rozwiązania umowy

Rozwiązanie umowy na czas nieokreślony powinno zostać dobrze uzasadnione. Pozorna likwidacja stanowiska pracy może mieć wiele negatywnych konsekwencji dla pracodawcy. Kiedy i jaki powód jest wiarygodny? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lutego 2022

Likwidacja stanowiska pracy - teoria i praktyka

Jedną z najczęstszych przyczyn wypowiedzenia jest likwidacja stanowiska pracy. Czy pracodawca powinien podjąć taką decyzję dopiero po uwzględnieniu kilku ważnych aspektów? Dowiedz się dlaczego likwidacja stanowiska pracy jest tak popularna!

26 listopada 2021

Likwidacja stanowiska pracy - z czym się wiąże?

Jednym z powodów zwolnienia pracowników jest likwidacja stanowiska pracy. Czy wiesz, w jakich przypadkach jest ona dozwolona? Sprawdź, kiedy mamy do czynienia z pozorną likwidacją miejsca pracy. Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!

15 września 2021

Likwidacja stanowiska pracy - przegląd wyroków sądowych

Jedną z najczęstszych przyczyn rozwiązania umowy o pracę na czas nieokreślony jest likwidacja stanowiska pracy. Powód ten jest jednak bardzo często kwestionowany przez sądy. Dlaczego? Przeczytaj i dowiedz się jakie wyroki wydawane są w tej kwestii!

4 marca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów