0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: praca-w-ruchu-ciaglym

Artykuły:

Wymiar czasu pracy w ruchu ciągłym

Sposób ustalania obowiązującego pracownika wymiaru czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym określono w kodeksie pracy. Jak jednak wyliczyć wymiar czasu pracy w ruchu ciągłym? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat pracy w ruchu ciągłym!

23 listopada 2022

Systemy czasu pracy - przewodnik

Kodeks pracy określa, jakie systemy czasu pracy mogą być stosowane przez pracodawców. Jak można wyróżnić systemu? Czym się charakteryzują poszczególne systemy? Przeczytaj i dowiedz się, jak wygląda praca w poszczególnych systemach czasu pracy!

30 czerwca 2022

System i rozkład czasu pracy - jak wybrać najlepszy?

W przepisach możemy znaleźć wiele systemów czasu pracy. Na co zwracać uwagę, aby wybrać ten najlepiej dopasowany do toku pracy w firmie? Dlaczego odpowiedni rozkład czasu pracy jest tak istotny? W artykule znajdziesz charakterystykę każdego z systemów!

1 kwietnia 2022

Praca zmianowa a zmiana rozkładu czasu pracy

Przepisy Kodeksu pracy szczegółowo określają zasady czasu pracy. Pracodawca w określonym terminie musi powiadomić pracowników o obowiązującym rozkładzie czasu pracy. Jak zmienić rozkład czasu pracy kiedy w firmie obowiązuje praca zmianowa? Sprawdź!

24 marca 2022

Czy pracownik może mieć przypisany więcej niż jeden system czasu pracy?

Czym jest system czasu pracy? Jakie istnieją systemu czasu pracy? Czym się one od siebie różnią? Jakich norm one dotyczą? Czy jeden pracownik może mieć przypisany więcej niż jeden system czasu pracy? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

9 września 2020

Praca w ruchu ciągłym - jak ją zaplanować

Praca w ruchu ciągłym to praca, która musi być wykonywana bez przerwy przez 24 godziny. Przy planowaniu harmonogramu należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Na co w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

29 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów