0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: premia-uznaniowa

Artykuły:

Premia uznaniowa w okresie choroby a podstawa wymiaru świadczenia chorobowego

W jakich przypadkach do podstawy świadczenia chorobowego pracownika wliczamy premię wypłaconą w czasie jego absencji chorobowej? Jak wpływa premia uznaniowa na podstawę wymiary świadczenia chorobowego? Przeczytaj o tym!

30 maja 2023

Premia uznaniowa a opłacanie składek ZUS

Premia uznaniowa jest jednym z dodatkowych składników wynagrodzenia, o których wypłacie decyduje pracodawca. Czy każda premia uznaniowa stanowi podstawę do naliczania składek ZUS i podatku? Przeczytaj i dowiedz się więcej na jej temat!

2 grudnia 2022

Czym jest premia motywacyjna i na jakich zasadach jest przyznawana?

Czy każdy pracownik musi otrzymywać dodatkowe premie? Czy premia motywacyjna powinna zależeć od spełnienia określonych warunków przez pracownika? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się czym różni się premia motywacyjna od uznaniowej!

22 lipca 2022

Premia uznaniowa dla zleceniobiorcy

Dodatki i premie do wynagrodzenia są najbardziej popularne w przypadku umowy o pracę. Premia uznaniowa dla zleceniobiorcy nie jest już tak powszechna, ale często przedsiębiorcy rozważają jej przyznanie. Czy jest to jednak zgodne z prawem? Wyjaśniamy!

30 listopada 2021

Czy możliwa jest wypłata premii przy częściowym spełnieniu warunku zawartego w regulaminie premiowym?

Premia to składnik wynagrodzenia pracownika, który może się zmieniać w zależności od wykonanej pracy oraz spełnienia warunków określonych w regulaminie premiowym. Czy możliwa jest częściowa wypłata premii? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

20 lipca 2021

Premia uznaniowa a premia regulowana - różnice

Wypłacanie pracownikom premii wymaga od pracodawcy utworzenie regulaminu wynagradzania, w którym zostaną unormowane warunki dotyczące przyznawania bonusów. Premia uznaniowa a premia regulowana - przeczytaj i dowiedz się jakie są pomiędzy nimi różnice!

17 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów