0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: rejestr-dluznikow-niewyplacalnych

Artykuły:

Długi przedsiębiorcy widoczne w KRS - rejestr dłużników

Zadłużeni przedsiębiorcy mogą w określonych przypadkach zostać wpisani do rejestru dłużników KRS. Od grudnia 2021 roku będą również mogli być wpisani do Krajowego Rejestru Zadłużonych. Jakie dane zawiera rejestr dłużników? Odpowiadamy w artykule! Sprawdź!

10 grudnia 2021

Rejestr dłużników niewypłacalnych – co warto wiedzieć?

W ramach prowadzonych transakcji w zakresie działalności stroną transakcji może okazać się podmiot, który nie ureguluje swoich zobowiązań skutkiem czego zostanie wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych. Czym jest rejestr dłużników niewypłacalnych?

18 listopada 2021

Rejestr dłużników niewypłacalnych a pandemia

Czym jest rejestr dłużników niewypłacalnych? Jak dokonuje się zmian w rejestrze oraz czy i jaki sposób pandemia COVID-19 wpływa na liczebność w rejestrze dłużników niewypłacalnych? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

8 stycznia 2021

Rejestr dłużników niewypłacalnych czy Krajowy Rejestr Zadłużonych?

Rejestr dłużników, z pewnością nikt nie chciałby się tam znaleźć. Czy Krajowy Rejestr Zadłużonych zastąpi rejestr dłużników niewypłacalnych. Będzie szczegółowy i dostępny przez Internet dla wszystkich. Zobacz, co się w nim znajdzie!

17 marca 2020

Krajowy Rejestr Zadłużonych, czyli informacje o dłużnikach!

1 lutego 2019 roku Ministerstwo planuje wprowadzić Krajowy Rejestr Zadłużonych. Czy KRZ zastąpi dotychczasowy Rejestr Dłużników Niewypłacalnych? Gdzie zostaną ujawnione dane zadłużonego? Kto trafi do rejestru? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz si więcej!

29 maja 2018

Jak funkcjonuje Rejestr Dłużników Niewypłacalnych?

Co to jest Rejestr Dłużników Niewypłacalnych i jakie są zasady jego działania? Kto może dokonać wpisu? Czy konieczne jest wniesienie wniosku do sądu? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule - przeczytaj i dowiedz się więcej!

29 września 2016

Co to jest Rejestr Dłużników Niewypłacalnych?

Ustawodawca stworzył Rejestr Dłużników Niewypłacalnych, aby urzetelnić wymianę dóbr i usług oraz ustrzec przedsiębiorców, firmy czy obywateli przed fałszywymi i niewypłacalnymi osobami. Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł.

19 maja 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów