0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

16 wyników dla tematu: rozliczenie-delegacji

Artykuły:

Polecenie wyjazdu służbowego - wzór z omówieniem

Pracodawca musi wypełnić polecenie wyjazdu służbowego przed wysłaniem pracownika w delegację. Druk ten jest podstawą do rozliczenia poniesionych w trakcie podróży służbowej kosztów. Sprawdź, jak wygląda i pobierz darmowy wzór w dwóch formatach pdf i xlsx!

11 września 2023

Diety w podróży służbowej gdy w hotelu wykupione są posiłki

Podróże służbowe to często nieodłączny element prowadzenia biznesu. Zarówno pracownikom jak i przedsiębiorcom przebywającym w delegacji przysługują diety. Jak wyliczyć wartość diety w podróży służbowej gdy w hotelu zapewnione są posiłki? Sprawdź!

27 kwietnia 2023

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2023

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2023 roku!

1 stycznia 2023

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2022

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2022 roku!

28 lipca 2022

Rozliczenie delegacji - nowe stawki za podróże służbowe?

Opublikowano projekt rozporządzenia mającego podwyższyć stawki delegacji za podróże służbowe. Zmianom ulegną stawki diet, ryczałtów za dojazdy i ryczałtów za nocleg. Ile będą wynosić? Sprawdź, w jakiej wysokości nastąpi rozliczenie delegacji!

19 maja 2022

Ujmowanie delegacji w KPiR - jak prawidłowo rozliczyć?

Wydatki poniesione w trakcie trwania podróży służbowej zarówno przedsiębiorcy, jak i pracownika mogą stanowić koszt uzyskania przychodu, pod warunkiem, że są odpowiednio udokumentowane. Zobacz, jak powinno poprawnie wyglądać ujmowanie delegacji w KPiR!

4 czerwca 2021

Podróż służbowa - najważniejsze informacje

Podróż służbowa jest pojęciem znanym większości przedsiębiorców. Jednak nie każdy wie czym tak właściwe jest podróż służbowa, gdyż jest ona mylona z oddelegowaniem. Dowiedz się, co zalicza się do podróży służbowych oraz o czym należy dodatkowo pamiętać!

1 czerwca 2021

Ujęcie w księgach rachunkowych kosztów podróży służbowej oraz inne rozrachunki z pracownikami

Podróż służbowa oraz delegacja pracowników, zobowiązuje przedsiębiorcę do pokrycia kosztów z nią związanych. Jak prawidłowo zaksięgować koszty podróży służbowej? Sprawdź, jak wygląda ujęcie w księgach rachunkowych kosztów podróży służbowej!

14 stycznia 2021

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2021

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2021 roku!

1 stycznia 2021

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2020

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2020 roku!

17 listopada 2020

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2019

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2019 roku!

23 stycznia 2019

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2017

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2017 roku!

1 stycznia 2017

Zagraniczna podróż służbowa przedsiębiorcy a dieta

Mój główny kontrahent opłacił mi transport, nocleg i i częściowe wyżywienie. Czy z tytułu wyjazdu służbowego przysługuje mi dieta?

20 września 2016

Rozliczenie należności za zagraniczne podróże służbowe

Czy zagraniczne podróże służbowe rozlicza się w taki sam sposób jak delegacje krajowe? Jak ustalać wysokość diety za wysłanie pracownika do innego kraju? Przeczytaj nasz artykuł oo dowiedz się jak wygląda kwestia rozliczeń zagranicznej podróży służbowej!

10 lutego 2016

Rozliczenie należności za krajowe podróże służbowe

Szkolenia czy spotkania z kontrahentem w odległej miejscowości powodują, że przedsiębiorca jest zmuszony do wysłania pracownika w delegację. Czy wiesz, jak powinny być rozliczane krajowe podróże służbowe? Sprawdź, jak przepisy regulują tą kwestię.

8 lutego 2016

Rozliczanie delegacji w KPiR

W jaki sposób przebiega rozliczanie delegacji oraz jak ująć w KPiR wydatki nieudokumentowane fakturą?

20 stycznia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów