0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: slim-vat-2

Artykuły:

SLIM VAT 2 - wszystko co musisz wiedzieć!

Pakiet SLIM VAT 2 obowiązuje od 1 października 2021 r., z wyjątkiem niektórych zmian, które weszły w życie już 7 września 2021 r. a jedna z nich wejdzie z dniem 1 stycznia 2022 r. Dowiedz się z artykułu, jakie nowe regulacje wprowadza pakiet SLIM VAT 2?

28 grudnia 2021

SLIM VAT 2 – jakie zmiany weszły w życie?

SLIM VAT 2 to kolejny pakiet nowelizacji w ramach podatku od towarów i usług, które mają za zadanie uprościć podatnikom rozliczenie VAT w tym zakresie. Według MF Zmiany są odpowiedzią na postulaty przedsiębiorców. Jakie zmiany wniósł SLIM VAT 2? Sprawdź!

5 listopada 2021

SLIM VAT 2 – nowe propozycje w zakresie podatku VAT

Pakiet SLIM VAT miał na celu ułatwienie przedsiębiorcom rozliczania podatku od towarów i usług. Ustawodawca zdecydował się jednak na kolejny pakiet nowelizacji przepisów w ramach SLIM VAT 2, który wprowadza kolejne uproszczenia dla podatników. Sprawdź!

2 listopada 2021

Pakiet Slim VAT 2 już od 1 października! Jest podpis prezydenta

Pakiet Slim VAT 2 jest już podpisany przez prezydenta! Oznacza to kilkanaście zmian dla podatników. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co się zmieni i które ze zmian wchodzą w życie już 1 października 2021 roku! Dowiedz się więcej na ten temat!

26 sierpnia 2021

Slim VAT 2 - uproszczenie czy utrudnienie dla podatnika?

Jesteś ciekaw jakie zmiany obejmuje Slim VAT 2, który wejdzie w życie od 1 października? Czy duplikaty faktur nadal będą obowiązywać? Co zmieni się odnośnie faktur zaliczkowych? Dowiedz się, czy termin na wystawienie faktury będzie dłuższy?

6 sierpnia 2021

SLIM VAT 2 – czyli jakie zmiany nas czekają?

Ministerstwo Finansów rozpoczyna prekonsultacje projektu dotyczącego nowego pakietu SLIM VAT 2. Ma on ułatwić podatnikom rozliczanie podatku od towarów i usług. Przeczytaj i sprawdź, jakie nowe rozwiązania przewidziano i jakie wiążą się z nimi korzyści.

19 lutego 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów