0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: spam

Artykuły:

Spam – definicja, rodzaje, historia powstania oraz sposoby ochrony

Nie ma chyba internauty, który nie słyszał o terminie spam oraz osobiście nie przekonał się o jego negatywnych właściwościach. Czy ktokolwiek jednak mógłby przypuszczać, że na powstanie spamu internetowego niemały wpływ miała konserwa mięsna?

19 lutego 2018

Marketing internetowy - e-mail marketing cz. I

E-mail marketing jest jednym z bardziej popularnych narzędzi marketingu internetowego. Większość firm wykorzystuje mailing do komunikacji z klientami oraz promocji oferty. Sprawdź, jak powinna wyglądać kampania prowadzona w ramach e-mail marketingu.

13 lipca 2017

Spam - jak się chronić przed niechcianymi treściami?

Spam na gruncie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną określany jest jako niezamówiona informacja handlowa. Borykasz się z problemem niepożądanych informacji? Sprawdź, jak możesz chronić się przed spamem!

25 września 2016

Facebook - jak skutecznie bronić się przed spamem?

Spam zadomowił się w sieci i przybiera coraz to nowsze formy. Od niedawna w internecie krążą nowe odmiany spamu, wysyłane za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Dowiedz się, jak uchronić się przed niechcianymi treściami!

25 września 2016

Spam a informacja handlowa - jaka jest między nimi różnica?

Spam określany jest najczęściej jako niechciana bądź niezamówiona informacja handlowa. Czym w świetle prawa jest spam, a czym informacja handlowa? Jakie przepisy regulują te dwa pojęcia? Sprawdź, jakie są między nimi różnice i co je charakteryzuje!

25 września 2016

Co to jest spam? - prawne regulacje spammingu

We współczesnym świecie niezmówiona przez odbiorców korespondencja, czyli spam, stanowi prawdziwą plagę i jest jednym z przejawów tzw. marketingu bezpośredniego. Jakie regulacje prawne związane są ze spamem? Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!

25 września 2016

SPAM - jakie konsekwencje może ze sobą nieść spamming?

Spam jest zjawiskiem doskonale znanym zarówno prywatnym użytkownikom sieci, jak i przedsiębiorcom, działającym w Internecie. Czy wiesz, jakie kary grożą za jego rozpowszechnianie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej!

10 sierpnia 2016

Poczta elektroniczna - zamówiona i niezamówiona informacja handlowa

Pamiętaj, by nie rozsyłać swoim klientom spamu - to wielki uszczerbek na wizerunku!

7 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów