0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu

Artykuły:

Polski Ład a Ulga na CSR, czyli społeczną odpowiedzialność biznesu

Ministerstwo Finansów w ramach Polskiego Ładu proponuje rozwiązanie w ramach podatkowego restartu gospodarki i Programu Repatriacji Kapitału - Ulgę na CSR. Dowiedz się czym jest Ulga na CSR i ile można na niej zyskać!

5 lipca 2021

Wizerunek firmy a poniesione koszty podatkowe

Aby zbudować dobry wizerunek firmy, nieuniknione jest poniesienie nakładów finansowych. Czy wydatki na taki cel można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów? Na czym polega społeczna odpowiedzialność biznesu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

2 marca 2021

Odpowiedzialność społeczna i przedsiębiorca

Na czym powinny opierać się relacje przedsiębiorstwa ze otoczeniem? Czy jednostronna komunikacja firma-klient ma jeszcze dzisiaj rację bytu? Dowiedz się, czy odpowiedzialność społeczna to także cecha podatników prowadzących działalność gospodarczą!

26 marca 2020

Społeczna odpowiedzialność pożyczkodawców: jakie są jej przejawy?

Odpowiedzialność za otoczenie firmy oraz za losy jej klientów staje się coraz ważniejsza dla polskich przedsiębiorców. Szczególną uwagę powinna zwracać społeczna odpowiedzialność pożyczkodawców w przypadku firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek.

20 marca 2020

Społeczna odpowiedzialność biznesu – moda czy rzeczywista potrzeba?

Pomagać społeczeństwu można na wiele sposobów – zaangażowane w działania na rzecz innych coraz częściej są również firmy. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest rzeczywistą potrzebą czy wyłącznie krótkookresową modą? Dowiedz się więcej!

17 stycznia 2020

CSR firmy - w jakim stopniu wpływa na pracowników?

Wśród wielu modeli zarządzania firmą jednym z najlepszych jest zarządzanie przez wartości, czyli CSR. Na czym dokładnie polega? Czy działa i jakie przynosi korzyści? Jakie zasady obowiązują w modelu zarządzania CSR? Dowiesz się, czytając nasz artykuł.

2 maja 2018

Eco marketing - stwórz zieloną kampanię!

Nie ma wątpliwości co do tego, że ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle istotna. Ludzie zwracają coraz większą uwagę na działania firm w tej kwestii. Czym jest eco marketing, jakie przynosi efekty i jakie firmy go stosują? Przeczytaj nasz artykuł!

13 marca 2018

CSR - wpływ społecznej odpowiedzialności biznesu na przedsiębiorstwo

Czy przedsiębiorcy mają większe zobowiązania wobec społeczeństwa niż zwykli obywatele? Różne krążą na ten temat opinie, jednak wielu wielkich przedsiębiorców czuje odpowiedzialność za przestrzeń społeczną i inwestuje w nią - tak właśnie realizuje się CSR!

8 lutego 2018

CSR i HRM - jakich obszarów zarządzania dotyczą?

Koncepcje zarządzania CSR i HRM mają znaczący wpływ na odnoszenie sukcesów przez firmy. Kluczową rolę w tych metodach odgrywają ludzie, zarówno pracownicy, jak i społeczeństwo. Sprawdź, na czym polegają i jakie korzyści przynosi ich wdrożenie.

9 sierpnia 2017

Firmowy wolontariat – pomoc potrzebującym, korzyść dla przedsiębiorcy

Kampanie dobroczynne drogą do sukcesu przedsiębiorstwa!

19 września 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów