0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: sprzedaz-wierzytelnosci

Artykuły:

Sprzedaż wierzytelności własnych - jak ją rozliczyć?

W jaki sposób powinno się rozliczyć sprzedaż wierzytelności własnych? Czy podlegają one opodatkowaniu?

12 lutego 2018

Wierzytelność - czy istnieje możliwość jej sprzedaży?

Ogólne zasady mówią, że można sprzedać każdą wierzytelność. Przekonaj się jakie wierzytelności wyłączone są z obrotu prawnego i tym samym nie mogą zostać sprzedane. Dowiedz się, czym są wierzytelności niezbywalne!

30 stycznia 2018

Giełda długów - sprawdź czym jest

Z giełdy długów korzystają wierzyciele, którym dłużnicy zalegają z płatnościami i mimo nawoływania do zapłaty zwlekają z rozliczeniem. Giełda długów to rejestr informacji gospodarczych dotyczący wierzytelności z ofertami ich wykupu. Dowiedz się więcej!

19 stycznia 2018

Kiedy wierzyciel może sprzedać dług według prawa?

Czy wszystkie wierzytelności można sprzedać? Z zasady swobody umów wywieść należy, że w granicach prawa dozwolony jest obrót wszystkimi wierzytelnościami. Czy wiesz, kiedy wierzyciel może sprzedać dług? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

28 lipca 2017

Wierzytelności niezbywalne

Rynek obrotu wierzytelnościami stale się rozwija. Wielu wierzycieli, aby pozbyć się problemów decyduje się na sprzedaż wierzytelności. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym są wierzytelności niezbywalne!

17 września 2015

Podatkowe konsekwencje zakupu wierzytelności

Zakup wierzytelności staje się wśród przedsiębiorców równie popularny jak sprzedawanie trudnych do wyegzekwowania wierzytelności. Jakie są podatkowe konsekwencje zakupu wierzytelności? Dowiesz się z naszego artykułu.

4 maja 2015

Postępowanie windykacyjne

Chcesz wiedzieć więcej na temat windykacji? Przeczytaj poniższy artykuł!

11 grudnia 2014

Sprzedaż wierzytelności w KPiR

Problemy z płynnością finansową oraz ze ściąganiem należności są coraz częstszym przypadkiem. Długie i nieudane próby otrzymania należności prowadzą do sytuacji,

5 marca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów