0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: usluga-twoj-e-pit

Artykuły:

Usługa Twój e-PIT czyli rozliczenie zeznania rocznego przez urząd

Deklarację roczną może wykonać za Ciebie urząd. Wprowadzona usługa Twój e-PIT ułatwia złożenie zeznania rocznego, które może odbyć się bez większej ingerencji podatnika. Na czym będzie polegać i dla jakich formularzy będzie obowiązywać? Sprawdź!

20 lutego 2023

Usługa Twój e-PIT dostępna od 15 lutego – jakie deklaracje zawiera?

Usługa Twój e-PIT została udostępniona podatnikom od 15 lutego 2021 roku. Dowiedz się, jakie deklaracje znajdują się w serwisie, a które trzeba wypełnić samodzielnie, oraz jakie dane są niezbędne, aby móc się zalogować i zweryfikować dane.

15 lutego 2021

W aplikacji Twój e-PIT złożysz PIT z działalności tylko w określonych przypadkach

Podatnicy nieprowadzący działalności gospodarczej mogą rozliczać zeznanie roczne PIT-37 w ramach usługi Twój e-PIT. Sprawdź, czy jako przedsiębiorca również będziesz miał możliwość złożenia zeznania rocznego za pomocą aplikacji Twój e-PIT!

4 marca 2020

Usługa Twój e-PIT, czyli PIT-37 lub PIT-38 sporządzi za Ciebie urząd!

Podatnicy, którzy rozliczają osiągnięte dochody na deklaracji PIT-37 lub PIT-38 mogą skorzystać z usługi Twój e-PIT dostępnej na Portalu Podatkowym. Dzięki niej rozliczenie roczne dochodów znacznie się skróci. Sprawdź, czym jest usługa Twój e-PIT!

21 lutego 2020

Twój e-PIT dla działalności gospodarczej - warto wiedzieć

Mimo wcześniejszych ustaleń przedsiębiorcy nie będą mogli w 2020 r. skorzystać z usługi Twój e-PIT dla działalności gospodarczej. Plan jej udostępnienia nie zostanie zrealizowany. Co warto o tym wiedzieć? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać odpowiedź.

20 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów