0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: wypowiedzenie-umowy-zlecenia

Artykuły:

Wypowiedzenie umowy zlecenia - wzór z omówieniem

Według przepisów Kodeksu cywilnego, umowę zlecenie można rozwiązać w określonych okolicznościach. Wypowiedzenie umowy zlecenia może zostać złożone przez obie strony. Pobierz darmowy wzór wypowiedzenia umowy zlecenia w formacie PDF i DOCX!

6 maja 2024

Wypowiedzenie umowy zlecenia - wzór z omówieniem

Umowa zlecenie cieszy się największą popularnością, głównie wśród studentów, ponieważ nie wiąże się z opłacaniem składek ZUS. Dowiedz się, jak poprawnie skonstruować wypowiedzenie umowy zlecenia i pobierz darmowy wzór w formacie pdf lub docx!

19 lipca 2023

Jak wygląda wypowiedzenie umów cywilnych i kontraktów B2B?

W kodeksie cywilnym jest wiele umów nazwanych oraz nienazwanych. Jak powinno być skonstruowane wypowiedzenie umów cywilnych lub kontraktów B2B? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, co koniecznie należy zawrzeć w takim dokumencie!

8 września 2022

Wypowiedzenie umowy zlecenia - wzór wraz z omówieniem

Umowa zlecenie to jedna z umów cywilnoprawnych, która ma bardziej elastyczne zasady od umowy o pracę, między innymi w kwestiach wypowiedzenia. Przeczytaj i dowiedz się, jak wygląda wypowiedzenie umowy zlecenia i pobierz wzór tego dokumentu!

26 maja 2021

Wypowiedzenie zlecenia na czas określony - czy i kiedy jest możliwe?

Wypowiedzenie zlecenia na czas określony jest możliwe w każdym czasie, bo pozwala na to Kodeks cywilny. Można się przed tym zabezpieczyć w umowie. Jeśli jednak wypowiedzenie nastąpiło bez ważnego powodu, trzeba się liczyć z koniecznością zapłaty odszkodow

25 kwietnia 2019

Rozwiązanie umowy zlecenia - możliwe formy wypowiedzenia

Umowa zlecenia jest chętnie wykorzystywaną formą zatrudnienia ze względu na jej elastyczność. Rozwiązanie umowy zlecenia może nastąpić bez względu na to na jaki okres została zawarta. Sprawdź, jaka forma wypowiedzenia obowiązuje w przypadku tej umowy.

8 marca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów