0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: zamowienia-publiczne

Artykuły:

Uproszczona procedura udzielania zamówień publicznych - kiedy ma zastosowanie?

Na czym polega uproszczona procedura udzielania zamówień publicznych? Kiedy istnieje możliwość jej zastosowania? Jakie tryby udzielania zamówień można wyróżnić w procedurze uproszczonej? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na wymienione pytania.

25 listopada 2020

Zamówienia publiczne - RODO a zasada jawności

Chcesz wiedzieć w jaki sposób RODO wpływa na zagwarantowanie zasady jawności w zamówieniach publicznych? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak przebiega postępowanie o zamówienia publiczne na gruncie przepisów o ochronie danych osobowych!

4 sierpnia 2020

Jakie zmiany umowy są dozwolone w Prawie zamówień publicznych?

Zamówienia publiczne objęte są wyjątkowym reżimem. Stronami umowy jest wybrany w specjalnej procedurze przedsiębiorca oraz podmiot publiczny, który zobowiązał się do właściwego wydatkowania środków publicznych. Jakie zmiany umowy są dozwolone w Pzp?

28 lipca 2020

Zamówienia publiczne i ich tryby postępowań

Instytucja publiczna chcąc dokonać zamówienia publiczne, musi przygotować ogłoszenie o takie zamówienie. Co powinno zawierać takie ogłoszenie? Jakie wyróżnia się tryby postępowań w zamówieniach publicznych? Więcej na ten temat znajdziesz w artykule!

6 grudnia 2019

Podzlecenie prac - kiedy można je stosować i jakie są ograniczenia?

Podzlecenie prac w części lub całości innym osobom lub firmom jest często stosowane. Wyjaśniamy, kiedy można się posłużyć podwykonawcami w przypadku najczęściej zawieranych umów, w tym w zamówieniach publicznych.

7 listopada 2018

Jak działa miniportal do spraw zamówień publicznych?

MiniPortal ds. zamówień publicznych (miniportal e-Zamówień) ma za zadanie zapewnić stronom postępowania, czyli Zamawiającym oraz Wykonawcom komunikację elektroniczną oraz elektroniczne składanie ofert i wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

24 października 2018

E-faktury w zamówieniach publicznych

Dnia 26 czerwca 2013 roku Komisja Europejska przedstawiła projekt dyrektywy w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych,

2 stycznia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów