0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

IX Kongres Księgowych i Płacowych Oświaty już we wrześniu

Wielkość tekstu:

Tegoroczna IX edycja Kongresu Księgowych i Płacowych Oświaty, która odbędzie się już we wrześniu, to wydarzenie skierowane do osób zajmujących się księgowością oraz płacami jednostek oświatowych. Na uczestników czekają trzy panele merytoryczne: Panel Wspólny, Panel Księgowy oraz Panel Płacowy. W trakcie każdego z nich eksperci omówią najważniejsze zagadnienia związane ze zmianami w przepisach prawa, a także przedstawią dobre praktyki z obszarów płac i księgowości oświatowej.

Eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych

Każdego roku hasłem przewodnim wydarzenia jest: „Płace i finanse – dobre praktyki i inspiracje”. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi z księgowością i płacami w oświacie. W programie znalazły się również wystąpienia gości specjalnych, m.in. Krystiana Łatki – prawnika, Łukasza Rutkowskiego – trenera przygotowania mentalnego, Wioletty Bartołd – właścicielki firmy VB Styl Stylist&Makeup, Małgorzaty Zawadzkiej-Czapko – ekspertki w obszarach kadr i płac, Jana Oszusta – wiceprezesa VULCAN czy Agnieszki Urbaniak – konsultantki ds. szkoleń i wdrożeń.

– Wierzymy, że eksperci, którzy wezmą udział w Kongresie, będą w stanie pomóc uczestnikom w poszerzeniu wiedzy z zakresu praktycznych aspektów prowadzenia księgowości i rozliczania płac w jednostkach oświatowych. Ponadto, dzięki zaproszonym ekspertom z branży, uczestnicy dowiedzą się, jak zadbać o swoje zdrowie i wizerunek w codziennym życiu – tłumaczy Arleta Stefanicka, dyrektor pionu usług w VULCAN, pełnomocnik zarządu ds. iso.

Odpowiedzi na najważniejsze kwestie

 

Tegoroczna edycja Kongresu Księgowych i Płacowych Oświaty to wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z ważnych tematów będzie Krajowy System Elektronicznych Faktur (KSEF), który staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Eksperci omówią, jakie korzyści niesie z sobą wdrożenie KSEF oraz jakie wprowadza zmiany dla księgowych.

Podczas Kongresu zostaną poruszone także kwestie związane z modelem organizacji pracy księgowej i płacowej, w tym metody pracy zdalnej oraz korzyści wynikające z wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych. Nie zabraknie również tematów związanych z problemami w rozliczeniach płacowych, takich jak interpretacja przepisów dotyczących wynagrodzeń, kwestii dotyczących urlopów wypoczynkowych i chorobowych czy zagadnień związanych z wynagradzaniem nauczycieli.

W trakcie wydarzenia eksperci zadbają również o uczestników od strony wizerunku i zdrowego odżywiania, przedstawiając najskuteczniejsze sposoby na dbanie o siebie w codziennym życiu.

– Chcieliśmy stworzyć interesujący i wartościowy dla uczestników program, który będzie odpowiadał na najważniejsze potrzeby i wyzwania związane z księgowością i płacami w oświacie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem. Bądźmy razem i zwiększmy swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie księgowości i płac oświatowych – podsumowuje Arleta Stefanicka, dyrektor pionu usług w VULCAN, pełnomocnik zarządu ds. iso.

Wydarzenie odbędzie się 14-15 września 2023 w Kołobrzegu, w Diune Hotel***** by Zdrojowa.

Więcej informacji na: kongresksiegowych.vulcan.edu.pl

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów