0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Prefabrykowane domy drewniane – rozwiązanie dla zapracowanych osób

Wielkość tekstu:

Często jest tak, że osoba mieszkająca w bloku marzy o domu drewnianym z dala od zgiełku miasta. Taka konstrukcja staje się ucieczką do bardziej spokojnego życia. Aby jednak móc spełnić to marzenie, trzeba mieć albo działkę, albo stary dom z drewna, który można poddać renowacji. Niektóre osoby wprost uwielbiają pokazywać swoje zaangażowanie w proces renowacji – nie tylko pomagając, ale też przeprowadzając renowacje na własną rękę. Warto jest rozważyć „odświeżenie” drewnianej elewacji, ponieważ samodzielne budowanie domu drewnianego może potrwać nawet do 2 lat. Po tym czasie dopiero będziesz mógł czerpać radość z zalet posiadanie takiej konstrukcji. Oczywiście, jest coś niesamowitego w budowanie domu własnymi rękami – daje to jeszcze większe poczucie przyjemności i satysfakcji. Jeśli jesteś już zdecydowany, to najpierw warto jest ocenić swój czas, finanse i wiedzę. Wkrótce może się okazać, że taka opcja nie jest możliwa, dlatego, że nie masz czasu albo nie posiadasz specjalistycznej wiedzy. 

domy drewniane - pomysł na budowęRozważając różne sposoby budowy domu drewnianego, możliwe jest wynajęcie osobnej ekipy do specjalistycznych prac, lub zatrudnienie menadżera, który będzie organizował i nadzorował wszystkie prace budowlane. Taka osoba będzie sprawować pieczę nad sprawami prawnymi – może zawierać umowy z firmą, która zajmuje się budowaniem domów z drewna „od fundamentów aż pod klucz”.

Jednak jest jeszcze jedna świetna opcja – zestawy do budowy domu z drewna. Takie zestawy nadają się nie tylko do budowy domów letniskowych, ale również mieszkalnych domów drewnianych.

Na pierwszy rzut oka, domy z drewna wykonane w fabryce i składane z poszczególnych elementów na docelowej działce mogą wydawać się odpowiednie tylko na lato – ale to nieprawda. 

Zazwyczaj tego typu komponenty i części domu są wykonane przez producentów, dzięki czemu możesz zbudować swój własny dom z drewna przy jak najniższych kosztach i w jak najszybszym tempie. Ponadto, właściwości termoizolacyjne takich konstrukcji są niesamowite. Wiele procesów produkcyjnych jest zautomatyzowanych w celu zminimalizowania strat ciepła i zapewnienia szczelności. Na wydajność i trwałość domów drewnianych wpływa również fakt, że elementy budynku produkowane są w zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki temu są zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych, a proces montażu odbywa się zgodnie z panującymi procesami technologicznymi.

domy drewnianeNiektóre z firm oferują personalizację zestawu prefabrykowanego domu z drewna. Pozwól zatem, że przedstawimy Ci Dom Mistrza – producenta domów drewnianych, który szczerze wierzy w to, że drewno jest najlepszym materiałem konstrukcyjnym. W swojej ofercie firma ma szeroki wybór domów, które można dopasować do konkretnych potrzeb – Dom Mistrza zachęca swoich klientów do stworzenia własnego domu, który od razu pokochają. Ponadto, dom z drewna ich produkcji może być modyfikowany od A do Z. Wszystkie drzwi i okna są nie tylko wykonane przez Dom Mistrza, ale również są wliczone w cenę. Produkty tej firmy są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości, ponieważ do budowy domu wykorzystywany jest najlepszy dostępny surowiec: wytrzymałe drewno ze Szwecji, Finlandii i Syberii; a każdy kawałek drewna pochodzi tylko od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców.

Buduj szybko i w dobrej cenie

Budowanie domu przez kilka lat to męczący proces, dlatego wizja domu wybudowanego w kilka dni jest bardzo kusząca. Możemy sobie tylko wyobrazić zdziwienie sąsiadów, kiedy Twój dom z drewna jest gotowy w bardzo krótkim czasie. Jest to możliwe, ponieważ w Domu Mistrza pod jednym dachem znajdują się architekci, projektanci oraz doradcy klienta. Co w praktyce oznacza, że wchodzisz z pomysłem, a wychodzisz z gotowym projektem, którego rezultaty będą widoczne w mniej niż 8 tygodni. Po dostarczeniu na Twoją działkę potrzebnych elementów, budowa domu z drewna potrwa maksymalnie dwa dni! Czy potrafisz sobie wyobrazić, że pewnego dnia widzisz na swojej działce dom z drewna, a następnie dekorujesz jego wnętrze?

Kolejną dobra wiadomością jest to, że możesz wybierać spośród wielu wstępnie zaprojektowanych domów od powierzchni 5 m2 do 145 m2. Jak wspomniano wcześniej, wszystkie modele, które oferuje Dom Mistrza mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zaczynając od ustawienia okien, poprzez wielkość tarasu, a kończąc na zmianie rozmieszczenia pomieszczeń! Architekci Domu Mistrza są gotowi spełnić Twoje marzenie projektując dom z drewna, do którego zawsze będziesz chciał wracać.

Odwiedź stronę internetową Domu Mistrza: www.dommistrza.pl/, aby sprawdzić szeroki wybór modeli domów drewnianych.

Artykuł partnera, tekst zewnętrzny

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów