0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: cloud-computing

Artykuły:

Cloud Computing a ochrona danych osobowych - co na to RODO?

Choć RODO jednoznacznie nie stawia wymogów wobec operatorów chmury, to warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, przed wyborem konkretnej usługi Cloud Computing. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią chmurę aby móc w bezpieczny sposób przetwarzać dane.

29 kwietnia 2020

Chmura obliczeniowa - regulacje Unii Europejskiej

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) to narzędzie często używane w przedsiębiorstwach w Polsce i na całym świecie. W związku z tym Komisja Europejska postanowiła stworzyć regulacje prawne w tym zakresie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

16 kwietnia 2020

Kto ponosi odpowiedzialność za przetwarzanie danych osobowych w chmurze?

Przetwarzanie danych osobowych w chmurze spoczywa w dużej mierze na barkach administratora danych, to on musi sprawować kontrolę, aby wyeliminować wszelkie ryzyko z ewentualnym wyciekiem informacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

5 lutego 2019

Ochrona danych osobowych a cloud computing

Cloud computing jest jedną z popularniejszych usług IT dla biznesu. Bez wątpienia - ułatwia pracę i optymalizuje procesy. Zapewnia też dostęp do danych z każdego miejsca na świecie. Jak wygląda ochrona danych osobowych?

24 stycznia 2017

Przechowywanie firmowej dokumentacji – wrzuć ją w chmurę!

Korzystasz w firmie z programów kadrowych online? Być może będziesz miał możliwość archiwizowania dokumentów w taki sposób – przechowywanie firmowej dokumentacji kadrowej online!

22 grudnia 2016

Usługi w chmurze obliczeniowej dla biznesu

Rozwiązania cloud computing dla firm - IaaS, SaaS, PaaS i wirtualne dyski. Sprawdź, jakie aplikacje cloud możesz znaleźć w internecie i czy usługi w chmurze obliczeniowej to rozwiązanie na miarę naszych czasów.

25 września 2016

Przedsiębiorca w chmurze obliczeniowej

Cloud computing polega na korzystaniu z chmury obliczeniowej czyli wirtualnej przestrzeni. Jest to technologia która zyskuje na popularności. Sprawdź, jak porusza się przedsiębiorca w chmurze obliczeniowej! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

29 lipca 2016

Czym jest cloud computing?

Dane w chmurach to przyszłość informatyki - dowiedz się więcej!

4 listopada 2014

Archiwizacja zdjęć z wakacji

W dobie fotografii cyfrowej łatwo jest zrobić setki zdjęć, ale ich przechowywanie nie jest już takie proste. Na czym polega archiwizacja zdjęć? Jak najlepiej przechowywać zdjęcia cyfrowe? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

22 października 2014

Cloud Computing, czyli praca w chmurze obliczeniowej

Chmura Obliczeniowa (Cloud Computing) to nowoczesny sposób zarządzania przedsiębiorstwem. Opiera się on na korzystaniu z oprogramowania, które jest udostępniane przez firmy zewnętrzne za pośrednictwem Internetu.

27 sierpnia 2013

Najważniejsze aplikacje dla Twojej firmy

Cloud computing rośnie w siłę i sukcesywnie wypiera tradycyjny model oprogramowania. Ostatnie dane pokazują, że aplikacje wykorzystujące model SaaS rosną w tempie około 40% procent rocznie, a ich wartość przekroczyła już kwotę 100 mld dolarów.

21 czerwca 2013

Cloud computing – nowoczesne narzędzie w firmie

Cloud computing jako jeden z najważniejszych trendów w branży IT, z sukcesem wypiera tradycyjny model oprogramowania

11 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów