0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: dodatki-do-wynagrodzenia

Artykuły:

Premia uznaniowa a opłacanie składek ZUS

Premia uznaniowa jest jednym z dodatkowych składników wynagrodzenia, o których wypłacie decyduje pracodawca. Czy każda premia uznaniowa stanowi podstawę do naliczania składek ZUS i podatku? Przeczytaj i dowiedz się więcej na jej temat!

2 grudnia 2022

Zmiana czasu podczas pracy a wynagrodzenie

Wskutek przesunięcia zegarków związanych ze zmianą czasu, pracownicy wykonujący pracę w nocy w tym dniu wypracowują o jedną nadgodzinę pracy więcej lub mniej. Jakie wynagrodzenie przysługuje gdy podczas pracy występuje zmiana czasu? Sprawdź!

31 października 2022

Jak obliczyć dodatek wyrównawczy do wynagrodzenia?

Dodatek wyrównawczy jest świadczeniem rekompensującym pracownikom obniżenie wynagrodzenia. Sytuacje, w których przysługuje prawo do dodatku, określają przepisy Kodeksu pracy. Jak obliczyć dodatek wyrównawczy do wynagrodzenia? Przeczytaj i sprawdź!

29 grudnia 2021

Dodatkowe koszty zatrudnienia pracowników

Dodatkowe koszty zatrudnienia pracowników to różne premie, nagrody, ekwiwalenty, odprawy i dodatki do wynagrodzeń. Pracodawco, czy znasz rzeczywisty koszt zatrudnienia pracowników? Przeczytaj koniecznie artykuł, aby poznać większość z nich!

27 marca 2018

Dodatki do wynagrodzenia a wymiar wynagrodzenia chorobowego

Choroba pracownika powoduje konieczność ustalenia wynagrodzenia chorobowego. Ustalając jego podstawę bierze się pod uwagę wszystkie czynniki, które mają wpływ jego wysokość. Sprawdź, czy dodatki do wynagrodzenia wpływają na wynagrodzenie chorobowe?

9 sierpnia 2017

Kiedy pracownikowi przysługują dodatki do wynagrodzenia?

Kiedy pracownikowi przysługują dodatki do wynagrodzenia? Przy spełnieniu jakich warunków konieczne jest wypłacanie przez pracodawcę takich dodatków? Jakie dodatki wypłacane są z dobrej woli pracodawcy? Sprawdź!

22 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów