0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: dofinansowanie-dla-firm

Artykuły:

Dofinansowanie firmy - poznaj drugą stronę dofinansowania działalności

O sukcesie prowadzonej działalności, decyduje nie tylko sam innowacyjny, dobry pomysł. Dofinansowanie firmy, często pozwala na rozwinięcie, a czasem także utrzymanie biznesu. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jaka jest druga strona dofinansowania?

26 marca 2020

Dotacje unijne dla firm w województwie opolskim

O dotacje unijne mogą starać się podmioty gospodarcze z sektora MŚP, czyli mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Celem jest rozwijanie prowadzonej działalności i wyrównanie szans społecznych. Przeczytaj o dotacjach unijnych w województwie opolskim!

26 marca 2020

Najczęstsze błędy nowych firm

Założenie działalności gospodarczej obecnie nie jest trudną czynnością. Jednak często nowi przedsiębiorcy popełniają błędy, przez które zobowiązani są do zamknięcia nowego przedsiębiorstwa. Sprawdź, jakie mogą wystąpić błędy nowych firm!

26 marca 2020

Przedsiębiorcze kobiety dostaną wsparcie finansowe

Rząd wspiera przedsiębiorcze kobiety. Dlatego też panie, które posiadają lub planują założyć działalność gospodarczą mogą liczyć na państwowe wsparcie finansowe. Dowiedz się, kto może otrzymać grant i z jakich funduszy można pozyskać środki.

2 marca 2020

8 sposobów na najkorzystniejsze dofinansowanie dla firm

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą ale nie posiadasz wystarczającego kapitału na start? A może zastanawiasz, się jak pozyskać środki na dalszy rozwój przedsiębiorstwa? Poznaj 8 sposobów jak najkorzystniej pozyskać dofinansowanie dla firm!

13 stycznia 2020

Dotacje na przedsięwzięcia proekologiczne

Ekologia - w ostatnich czasach jest pojęciem wielokrotnie poruszanym i analizowanym. Także w kontekście własnej firmy warto zainteresować się działaniami proekologicznymi - także ze względu na to, że na ochronę środowiska przyrodniczego przeznaczone są un

21 września 2016

Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie - pożyczka dla studentów i absolwentów

“Pierwszy biznes - wsparcie w starcie” poprzez udzielenie dofinansowania może pomóc studentom ostatniego roku oraz absolwentom uczelni w rozpoczęciu własnych działalności. Do podziału w jego ramach jest aż 20,5 miliona złotych!

21 marca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów