0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: jak-napisac-biznesplan

Artykuły:

Vademecum początkującego przedsiębiorcy, czyli jak napisać dobry biznesplan

Brak planu działania to prosta droga do porażki biznesowej. Aby tego uniknąć niezbędny jest przemyślany i mądrze napisany biznesplan. Jak go stworzyć? Co w nim zawrzeć? Praktyczne porady znajdziesz w naszym artykule. Przeczytaj!

4 września 2023

Jak napisać biznesplan - krok po kroku

Biznesplan to jeden z ważniejszych dokumentów w firmie, który opisuje na czym będzie on polegał oraz powinien szacować jej wypłacalność. Biznesplan jest tworzony jest w celu ubiegania się o przekazanie wsparcia finansowego firmy. Jak napisać biznesplan?

29 listopada 2021

Planowanie i zarządzanie finansami w start-upie

Nieodpowiednie zarządzanie finansami w start-upie może pogorszyć jego sytuację, a ostatecznie doprowadzić do zamknięcia. Dlatego ważne jest odpowiednie zarządzanie, strategia i utrzymanie płynności finansowej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

25 sierpnia 2017

Biznesplan dla firmy? Sprawdź, co to takiego!

Niewielu początkujących przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie dobrze skonstruowanego planu działania może zapewnić sukces ich firmie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co powinien zawierać i jak napisać dobry biznesplan!

14 sierpnia 2017

Plan organizacyjny jako element biznesplanu

Plan organizacyjny przedsiębiorstwa powinien znaleźć się w sporządzanym na początku biznesplanie. Pomoże on zarządzać wieloma kwestiami finansowymi czy personalnymi oraz wpływać na sukces firmy. Sprawdź, jak go stworzyć i jakie punkty powinien zawierać.

4 sierpnia 2017

Analiza strategiczna - ocena otoczenia firmy

Kiedy rozpoczynamy nową działalność warto stworzyć szczegółowy biznesplan. Jego najważniejszą częścią jest analiza strategiczna rynku. Co należy zbadać przed założeniem nowej firmy? Które dane są wyjątkowo ważne? Przeczytaj w artykule.

3 sierpnia 2017

Pomysł na nowy biznes i jego cele strategiczne

Kiedy powstaje nowy biznes warto stworzyć szczegółowy biznesplan dla inwestorów oraz interesariuszy. Dobrze jeśli znajdzie się w nim opis przedsięwzięcia czy procesów technologicznych. Dlaczego taki dokument jest ważny? Jak powinien wyglądać? Sprawdź.

3 sierpnia 2017

Budowa biznesplanu - jak powinna wyglądać?

Firma, która chce odnieść sukces powinna mieć przygotowany dokładny plan działania. Taki dokument może świadczyć o opłacalności przedsiębiorstwa oraz jego przyszłej pozycji na rynku. Budowa biznesplanu to kluczowy moment podczas otwierania firmy.

2 sierpnia 2017

Struktura biznesplanu - co powinien zawierać dobry plan biznesu?

Dobry plan biznesowy to podstawa sukcesu firmy, jednak struktura biznesplanu często zależy od różnych czynników - wielkości przedsiębiorstwa czy celu, w jakim jest tworzony. Sprawdź, jak powinna wyglądać właściwa struktura biznesplanu Twojej firmy.

2 sierpnia 2017

E-book: Jak napisać biznesplan?

Biznesplan jest narzędziem pozwalającym skutecznie zarządzać oraz planować politykę przedsiębiorstwa. Jest to dokument, który powinien zawierać ocenę opłacalności firmy. Przeczytaj naszego darmowego e-booka i sprawdź, jak stworzyć skuteczny biznesplan!

30 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów