0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: korekta-deklaracji

Artykuły:

Wyjaśnienie przyczyn korekty deklaracji VAT - wzór z omówieniem

W przypadku powstania błędów we wcześniej złożonej deklaracji VAT podatnik ma prawo do jej skorygowania. Podatnik wysyłając korektę deklaracji może do niej dołączyć także wyjaśnienie przyczyn korekty deklaracji VAT. Pobierz wzór uzasadnienia korekty!

14 grudnia 2019

Nowa Ordynacja podatkowa, czyli jakie zmiany szykują się w 2019 r. - część I

W 2019 r. zostaną wprowadzone zmiany w zakresie Ordynacji podatkowej, które mają dotyczyć m.in. przywrócenia terminów podatkowych, zastosowań podatników do interpretacji czy odsetek za zwłokę. Dowiedz się, jakie zmiany przyniesie nowa Ordynacja podatkowa!

25 września 2018

Korekta deklaracji po wykreśleniu z rejestru VAT

Obowiązkiem każdego podatnika VAT jest składanie deklaracji podatkowych. Jak należy się zachować, gdy w deklaracji pojawi się błąd a podatnik zakończył działalność i został wykreślony z rejestru VAT? Kiedy powinna być złożona korekta deklaracji?

28 marca 2018

Korekta deklaracji po zakończeniu kontroli podatkowej

Czy przedsiębiorca, może złożyć korektę deklaracji podczas trwania kontroli, czy musi poczekać na jej zakończenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy została określona forma w jakiej powinna być złożona korekta deklaracji po kontroli US!

30 sierpnia 2017

Uzasadnienie złożenia korekty - brak obowiązku od stycznia 2016!

Trwają prace nad projektem nowelizacji Ordynacji podatkowej. Jedna ze zmian dotyczy korekt deklaracji podatkowych - najprawdopodobniej już od 2016 roku uzasadnienie złożenia korekty nie będzie obowiązkowe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

23 września 2015

W trakcie kontroli nie złożysz korekty!

Korektę deklaracji złożoną w trakcie kontroli podatkowej uznaje się za nieważną w zakresie, w jakim dotyczy czynności objętych kontrolą.

22 listopada 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów