0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: l4

Artykuły:

L4 w formie elektronicznej - warto wiedzieć

Elektroniczne zwolnienia lekarskie to już fakt. Chory pracownik nie musi więc fizycznie pojawić się w zakładzie pracy, aby dostarczyć L4. W jaki sposób są wystawiane elektroniczne zwolnienia? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat e-zwolnień!

1 września 2022

Masowe kontrole zwolnień lekarskich!

Ponownie rozpoczęły się kontrole zwolnień lekarskich przeprowadzane przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Co w sytuacji, kiedy kontrolerzy stwierdzą nieprawidłowe wykorzystywanie L4? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

15 lipca 2021

Większe wynagrodzenie na zwolnieniu lekarskim!

Epidemia wpłynęła na wynagrodzenia pracowników. Osoby przebywające na kwarantannie i izolacji otrzymują jedynie 80% swojej pensji. Nowy projekt zakładka większe wynagrodzenie na zwolnieniu lekarskim. Czy każdy otrzyma 100% wynagrodzenia? Sprawdź!

25 listopada 2020

Elektroniczne zwolnienia lekarskie pomocą dla pracodawców

Od 1 stycznia 2016 roku lekarze mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, nazywane e-ZLA. Co zyskają pracodawcy w związku z wprowadzeniem elektronicznej formy? Jak wpłyną elektroniczne zwolnienia lekarskie na pracowników? Przeczytaj!

3 kwietnia 2019

Zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej od lipca 2018

Zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej funkcjonuje od 2016 roku. Jednak data wykluczająca wystawianie zwolnień w formie papierowej została przesunięta na lipiec 2018 rok. Dlaczego i co się z tym wiąże? Odpowiedź znajduje się w naszym artykule!

13 grudnia 2017

Zwolnienia lekarskie - zmiany w ZUS od 1 stycznia 2015 roku

Od stycznia 2015 roku zwolnienia lekarskie mogą zostać wystawione w formie elektronicznej. Ma to przyśpieszyć pracę lekarzy oraz usprawnić przepływ dokumentów między pracownikiem, pracodawcą oraz ZUS. Przeczytaj i dowiedz się więcej.

14 stycznia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów