0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: odpowiedzialnosc-pracodawcy

Artykuły:

Obowiązki pracodawcy a odpowiedzialność za przestępstwa oraz wykroczenia w zakresie BHP

Jakie występują obowiązki pracodawcy w zakresie BHP? Jakie mogą być skutki narażenia pracownika na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu? Jaka odpowiedzialność ciąży na pracodawcy? Przeczytaj i dowiedź się więcej!

8 listopada 2022

Odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko przepisom o promocji zatrudnienia

Na pracodawcy ciąży odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko przepisom o promocji zatrudnienia. Na czym ona polega ta odpowiedzialność i jaka kara za to grozi? Jakie czyny są karane? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

31 października 2022

Czy istnieje odpowiedzialność dyscyplinarna pracodawcy?

Czy pracodawcy mogą podlegać odpowiedzialności dyscyplinarnej, jeśli mają nad sobą własnych przełożonych? Czy istnieją sposoby do kontroli wypełniania obowiązków pracodawców? Dowiedz się, czy istnieje odpowiedzialność dyscyplinarna pracodawcy?

5 maja 2022

Odpowiedzialność pracodawcy za przewinienia pracownicze

Odpowiedzialność pracodawcy za przewinienia pracownicze jest szeroka. Najczęściej wykroczenia dotyczą dokumentacji pracowniczej czy wynagrodzenia za świadczenie pracy. Z artykułu dowiedz się za co może grozić Ci kara grzywny. Wyjaśniamy w artykule!

21 maja 2021

Przestępstwo pracownicze - kto za nie odpowiada?

Czy jeśli pracownik popełni przestępstwo, to odpowiedzialność za ten czyn ponosi pracodawca? W jakich przepisach można szukać regulacji w tym zakresie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kto odpowiada za przestępstwo pracownicze.

22 marca 2021

Odpowiedzialność pracodawcy za czyny pracowników - musisz wiedzieć!

Jaka jest odpowiedzialność pracodawcy za czyny pracowników? Jakie są zasady i zakres odpowiedzialności pracowników i pracodawcy? Czy sytuacje takie są uregulowane prawnie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów