0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: pit-8ar

Artykuły:

Obowiązki kadrowe po zakończeniu roku

Jakie są obowiązki kadrowe po zakończeniu roku? Do kiedy należy rozliczyć pracownika? Jakie druki należy przekazać? Pobierz ebook i sprawdź!

4 lipca 2023

PIT-8AR - co to za deklaracja i jak ją wypełnić?

Deklarację PIT-8AR należy sporządzić i przekazać do właściwego urzędu skarbowego. W jakim terminie należy tego dokonać? Jak ją uzupełnić? Sprawdź, jakie dane są niezbędne do sporządzenia PIT-8AR. Dowiedz się więcej z naszego artykułu.

30 grudnia 2022

Deklaracje roczne przy rozliczeniach z pracownikami - obowiązki pracodawcy

Pracodawca po zakończonym roku ma pewne obowiązki związane z rozliczeniem zatrudnianych pracowników. To, jakie deklaracje roczne przy rozliczeniach z pracownikami powinien wypełnić zależy m.in. od rodzaju umowy zawartej z pracownikiem. Sprawdź!

15 grudnia 2022

Obowiązki podatkowe związane z zatrudnieniem pracowników

Czy wiesz jakie są obowiązki podatkowe związane z zatrudnieniem pracowników, zleceniobiorców i wykonawców oraz jakie deklaracje będą Ci potrzebne do prawidłowego rozliczenia się z fiskusem? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

30 listopada 2022

Usługi ubezpieczeniowe a podatek u źródła - warto wiedzieć!

Czy nabywając usługę ubezpieczeniową za granicą obowiązkowe jest rozliczenie podatku u źródła? Usługi ubezpieczeniowe a podatek u źródła - czyli jak rozliczyć podatek przy nabyciu usługi ubezpieczeniowej z zagranicy? Przydatne informacje!

27 października 2022

Ostatni termin na złożenie deklaracji rocznych za pracowników

Pracodawca, który zatrudniał w poprzednim roku chociażby jedną osobę powinien dopełnić odpowiednich formalności względem urzędu skarbowego. Terminowe złożenie deklaracji rocznych za pracowników jest jednym z najważniejszych obowiązków. Dowiedz się więcej!

1 lutego 2021

To już ostatnia chwila – płatnicy muszą rozliczyć PIT za pracownika do 31 stycznia!

Pracodawcy mają obowiązek dostarczyć PIT za pracownika do 31 stycznia do urzędów skarbowych. Jakie formularze muszą przekazać w tym terminie? Czy ich wysyłka możliwa jest wyłącznie w formie elektronicznej? Przeczytaj i sprawdź w naszym artykule!

31 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów