0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: podpis-elektroniczny

Artykuły:

Kwalifikowane usługi zaufania - gdzie mają zastosowanie?

Dokumentacja cyfrowa coraz bardziej wypiera dokumenty papierowe. W dobie dzisiejszej cyfryzacji administracji publicznej coraz więcej spraw można załatwić elektronicznie. Sprawdź, dlaczego kwalifikowane usługi zaufania są przydatne i jak z nich korzystać!

26 stycznia 2023

Podpis elektroniczny - jakie ma zastosowanie w KSeF?

Wystawianie faktur za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur w niedalekiej przyszłości stanie się obowiązkiem. Czy wiesz, że podpis elektroniczny oraz pieczęć elektroniczna mogą okazać się przydatne w korzystaniu z KSeF? Sprawdź, jak można je wyrobić!

19 stycznia 2023

Podpis elektroniczny - jakie może mieć zastosowanie w branży prawnej?

W dobie rozwijającej się technologii digitalizacja dokumentów stale się rozwija, co wymaga stosowania kwalifikowanych usług zaufania. Sprawdź, czym jest kwalifikowany podpis elektroniczny, jak go wyrobić oraz jakie ma zastosowanie w branży prawnej!

12 stycznia 2023

Profil zaufany po zmianach

Z każdym rokiem zakres spraw, które możemy załatwić przez internet powiększa się. Pomocny przy tym jest profil zaufany, który potwierdza tożsamość obywatela oraz pozwala na złożenie podpisu elektronicznego. Do czego można go wykorzystywać? Sprawdź!

8 marca 2022

Poznaj SimplySign - podpis elektroniczny dla firm

Podpis elektroniczny to narzędzie, które ułatwia i przyspiesza proces podpisywania umów. Dowiedz się czym jest podpis elektroniczny, jak go wyrobić i gdzie uzyskać podpis kwalifikowany. Poznaj możliwości zastosowania podpisu oraz gdzie go kupić.

27 stycznia 2022

Bezpieczny podpis elektroniczny - co to jest i jak z niego korzystać?

Czy zdarza Ci się wysyłać dokumenty drogą elektroniczną? Czy wiesz, czym jest bezpieczny podpis elektroniczny oraz w jakich sytuacjach jest on wymagany? Z pewnością powinieneś to wiedzieć? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

27 marca 2019

Podpis elektroniczny a podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP

Kwalifikowany podpis elektroniczny jest przydatnym narzędziem dla przedsiębiorcy. Podpis elektroniczny można wykorzystywać do składania e-podpisu na fakturach, umowach i ofertach. Do czego jeszcze przydaje się podpis elektroniczny i jak go uzyskać?

20 marca 2019

Profil zaufany a podpis elektroniczny. Czym się różnią?

Profil zaufany, podpis elektroniczny - tymi metodami można załatwić sprawy, w tym urzędowe, bez wychodzenia z domu. Czy jest jakaś różnica pomiędzy profilem zaufanym a podpisem elektronicznym? Jak można uzyskać profil zaufany, a jak podpis elektroniczny?

26 lutego 2019

Jak i kiedy używać podpisu elektronicznego?

Elektroniczna wysyłka deklaracji to już w większości standard. Czy konieczne w takim wypadku jest posiadanie podpisu elektronicznego? Czy wiesz, kiedy niezbędny jest podpis elektroniczny? Sprawdź, jak i kiedy używać podpisu elektronicznego!

20 grudnia 2016

Profil zaufany może się przydać

Profil zaufany to bezpłatna metoda, mająca na celu potwierdzenie tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji.

22 września 2016

Podpis elektroniczny w działalności gospodarczej

Coraz więcej przedsiębiorców w prowadzonej działalności wykorzystuje podpis elektroniczny. Czy opłaca się z niego korzystać? Co trzeba zrobić, aby go uzyskać i czy jest bezpieczny? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

11 kwietnia 2014

E-deklaracje - kolejne zmiany

Ministerstwo Finansów stopniowo wprowadza kolejne możliwości dotyczące przesyłania deklaracji drogą elektroniczną.Które z dotąd papierowo składanych deklaracji zastąpią e-deklaracje? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

28 października 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów