0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: reklama-w-sieci

Artykuły:

Reklama w sieci – kiedy można porównywać się do konkurencji?

Czy wiesz, w jaki sposób może być przedstawiona reklama w sieci? Czy w reklamie można porównywać się do konkrecji i wykorzystywać cudzy znak towarowy? Kiedy reklama stanowi czyn nieuczciwej konkurencji? Na te pytania odpowiadamy w artykule!

18 października 2022

Marketing społecznościowy - jak nim zarządzać?

Media społecznościowe, jeśli zostaną wykorzystane w odpowiedni sposób mogą być znakomitym sposobem do promocji i reklamy firmy. Czy wiesz, czym jest marketing społecznościowy, jakie portale najlepiej wykorzystać w marketingu i jak ich używać? Przeczytaj!

21 października 2021

Jaką długość ma idealny tekst do internetu?

Idealny tekst do internetu musi spełniać pewne kryteria, które pomogą wpłynąć na jego lepszy odbiór. Dobry tekst powinien posiadać odpowiednią długość oraz być zoptymalizowany, by przykuwać i utrzymywać uwagę czytelnika. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

7 października 2021

Marketing wirusowy - jak wykorzystać virale

Odpowiednio wdrożona strategia marketingowa oparta na marketingu wirusowym może być skutecznym narzędziem w promocji Twojej firmy. Marketing wirusowy skupia się na jak najszybszym rozprzestrzenieniu się konkretnej treści. Jak go wykorzystać? Dowiedz się!

5 października 2021

Marketing internetowy - wprowadzenie i podstawowe informacje

Czy marketing internetowy to dobry pomysł? Z pewnością tak! Sieć daje mnóstwo możliwości zarówno nawiązania kontaktu z klientami, jak i nakłonienia ich, by zrobili zakupy własnie w naszym sklepie. Dowiedz się więcej o marketingu w internecie!

17 marca 2020

Tania reklama przedsiębiorstwa - 4 sposoby

Rozreklamowanie firmy jeśli w kasie nie ma wielu pieniędzy, to bardzo trudne zadanie. Nie należy jednak załamywać rąk - z pomocą przychodzi internet. Poznajcie cztery praktyczne wskazówki, dzięki którym tania reklama nie będzie miała przed wami tajemnic!

25 września 2016

Marketing internetowy - jak wykorzystać reklamy online?

Obok platform społecznościowych najlepszymi narzędziami marketingowymi w cyberprzestrzeni są tzw. sieci reklamy, zarządzane przez różne firmy. Taka sieć składa się z setek lub tysięcy atrakcyjnych stron, na których można umieścić swoje reklamy online.

25 września 2016

Sprzedaż powierzchni reklamowej w Internecie - opodatkowanie PIT

Właściciele stron internetowych umożliwiają kontrahentom zamieszczanie reklam na swoich stronach, za co otrzymują wynagrodzenie. Sprawdź, jak prawidłowo rozliczyć sprzedaż powierzchni reklamowej!

7 kwietnia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów