0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: rozliczenie-roczne

Artykuły:

Rozliczenie roczne – jakie konsekwencje grożą za błędy?

Rozliczenie roczne spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Czy wiesz, jakie są konsekwencje niedotrzymania terminu składania deklaracji rocznych? Sprawdź, jakie są skutki niezłożenia lub złożenia błędnej deklaracji rocznej. Odpowiedź w naszym artykule!

28 kwietnia 2023

Rozliczenie roczne gdy etat, podatek liniowy i małoletnie dziecko

Czy rozliczenie roczne możliwe jest wspólnie z małżonką przy opodatkowaniu liniowym, etacie oraz uldze prorodzinnej?

20 marca 2023

Zeznanie roczne - własna działalność i etat

Wielu przedsiębiorców decyduje się prowadzić działalność gospodarczą, pracując jednocześnie na etacie. Jak powinni rozliczyć osiągnięte przychody? Jakie zeznanie roczne powinni wybrać? Szczegóły wyjaśniamy w artykule! Zapraszamy do lektury!

18 stycznia 2023

Zawieszenie działalności przez cały rok - jaki PIT złożyć?

Do 30 kwietnia podatnicy opodatkowani na zasadach ogólnych powinni rozliczyć dochody uzyskane w poprzednim roku podatkowym. W jaki sposób to zrobić? Czy zawieszenie działalności przez cały rok zwalnia z obowiązku złożenia zeznania rocznego? Sprawdź to!

2 maja 2022

Rozliczenie PIT za 2020 – kończy się termin na złożenie zeznania!

Wkrótce mija termin na rozliczenie zeznania rocznego. Niezłożenie deklaracji w ustawowym czasie grozi sankcjami. W jakim terminie podatnik zobowiązany jest przekazać zeznanie? Przeczytaj artykuł i sprawdź kto ma obowiązek samodzielnie wypełnić deklarację!

29 kwietnia 2021

Rozliczenie PIT – do kiedy czas na złożenie deklaracji?

W poprzednim roku z powodu pandemii został przedłużony termin na rozliczenie PIT za 2019 rok. Obecnie nadal ma miejsce bardzo dużo zachorowań. Przeczytaj i dowiedz się, czy można liczyć na przedłużenie terminu na rozliczenie PIT za 2020 rok.

8 kwietnia 2021

Terminy rozliczeń przedsiębiorców na koniec roku

Koniec roku to gorący czas dla przedsiębiorców, bowiem w tym okresie muszą pamiętać o sporządzeniu deklaracji rocznych z działalności. Poznaj terminy rozliczeń przedsiębiorców na koniec roku. Dowiedz się, do kiedy musisz przygotować zeznanie roczne!

2 grudnia 2020

PIT 37 krok po kroku - jak prawidłowo wypełnić druk?

Podatnicy uzyskujący przychody opodatkowane na zasadach ogólnych składają za dany rok zeznanie roczne PIT 37 celem rozliczenia podatku dochodowego. Sprawdź, w jaki sposób wypełnić PIT 37 krok po kroku oraz w jakim terminie należy go złożyć do urzędu?

5 lutego 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów