0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: ryczalt-dla-programisty

Artykuły:

Ryczałt dla branży IT – czy samozatrudnieni mogą z niego skorzystać?

W branży IT dominującym modelem zatrudnienia jest relacja B2B, jednak zobowiązuje ona do rozpoczęcia własnej działalności. Przedsiębiorca musi zatem podjąć decyzję w zakresie formy opodatkowania. Czy ryczałt dla branży IT jest możliwy? Sprawdziliśmy!

28 stycznia 2022

Formy opodatkowania dla IT – omówienie na przykładach

Przełom roku to moment, w którym przedsiębiorcy zastanawiają się nad zmianą formy opodatkowania, aby zoptymalizować rozliczenia z urzędem. W artykule omówimy na praktycznych przykładach formy opodatkowania dla IT! Sprawdź, jakie branża IT ma możliwości!

27 stycznia 2022

Podatek ryczałtowy dla programisty 2022 z Polskim Ładem

Zmiany w zakresie Polskiego Ładu wprowadziły od 2022 roku rewolucję dla podatników. Są jednak pewne korzystne aspekty zmian, m.in obniżenie stawki ryczałtu dla programistów. Sprawdźmy zatem, czy podatek ryczałtowy dla programisty jest dobrym wyborem!

22 stycznia 2022

Ryczałt dla programisty – zasady skorzystania z 12% stawki ryczałtu

Jedną z najbardziej rozwijającą się branżą w Polsce jest bez wątpienia branża IT. Rząd wychodzi im naprzeciw i w ramach tzw. Polskiego Ładu wprowadził 12% stawkę ryczałtu. Czy nowy ryczałt dla programisty dotyczy wszystkich zainteresowanych? Sprawdź!

21 stycznia 2022

Ryczałt dla informatyka - kiedy samozatrudnieni mogą z niego skorzystać?

Polski Ład wprowadził znaczącą zmianę w opodatkowaniu ryczałtem samozatrudnionych z branży IT. Od 1 stycznia 2022 roku ryczałt dla informatyka wynosi jedynie 12%. W artykule przedstawiamy, czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest dla wszystkich!

21 stycznia 2022

Ryczałt ewidencjonowany dla samozatrudnionych – branża IT

W branży IT dominującym modelem zatrudnienia jest relacja B2B, jednak zobowiązuje ona do założenia firmy. Przedsiębiorca musi więc podjąć decyzję w zakresie formy opodatkowania. Czy ryczałt ewidencjonowany dla samozatrudnionych dla branży IT jest możliwy?

21 stycznia 2022

Podatek liniowy czy ryczałt – forma opodatkowania dla programistów

W wyniku zmian Polskiego Ładu, które weszły w życie w 2022 roku wielu przedsiębiorców podjęło decyzję o zmianie formy opodatkowania na bardziej optymalną. Jaka forma opodatkowania dla programistów będzie odpowiednia - podatek liniowy czy ryczałt?

21 stycznia 2022

Ryczałt ewidencjonowany dla programisty jako optymalna forma opodatkowania

Polski Ład z pewnością wpłynął na to, że ryczałt ewidencjonowany dla programisty zyskał na atrakcyjności. Z jakiej stawki ryczałtu może skorzystać samozatrudniony w branży IT oraz czy kiedy warto wybrać tą formę opodatkowania? Odpowiadamy w artykule!

19 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów