0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: ryzyko-zawodowe

Artykuły:

Jakie są obowiązki pracodawcy w zakresie BHP?

Zatrudniasz pracowników? Czy wiesz, jakie są podstawowe obowiązki pracodawcy w zakresie BHP, by właściwie chronić zdrowie i życie swoich pracowników, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pracy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

30 listopada 2022

Czynniki i procesy pracy zagrażające pracownikowi (hałas i drgania mechaniczne)

Hałas i drgania mechaniczne są to jedne z czynników występujących w środowisku pracy, które mają negatywne oddziaływanie na organizm pracownika. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie działania i środki ochrony przewidują w tej kwestii przepisy!

5 sierpnia 2022

Ryzyko zawodowe – obowiązki pracodawcy w zakresie oceny i dokumentowania

Pracodawca zobowiązany jest zapewnić pracownikom stanowisko zgodnie z zasadami BHP. W przypadku niektórych stanowisk występuje ryzyko zawodowe. W artykule przedstawiamy, jakie obowiązki w zakresie oceny i dokumentowania ryzyka zawodowego ma pracodawca!

29 czerwca 2021

Czym jest ocena ryzyka zawodowego i jak ją stworzyć?

Ocena ryzyka zawodowego ma za cel eliminowanie zagrożeń lub ograniczanie ich skutków. W każdym przedsiębiorstwie za zagadnienia związane z ryzykiem zawodowym odpowiada pracodawca. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co powinna zawierać taka ocena!

3 stycznia 2019

Ryzyko zawodowe - czym jest i jak je określić?

Przepisy BHP oraz Kodeks pracy nakładają na pracodawcę obowiązek określenia rodzaju i prawdopodobieństwa występowania zagrożeń na danym stanowisku pracy. Czym jest ryzyko zawodowe i jak je określić? Przeczytaj artykuł na ten temat i dowiedz się więcej!

23 sierpnia 2017

Informacja o ryzyku zawodowym - wzór z omówieniem

Pracodawca zatrudniając pracowników ma obowiązek poinformować ich o zagrożeniach występujących na danym stanowisku pracy. Czy wiesz, jakie dane powinna zawierać informacja o ryzyku zawodowym? Sprawdź! Do pobrania wzór w formacie DOCX oraz PDF!

7 marca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów