0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: skierowanie-na-badania

Artykuły:

Skierowanie na badania lekarskie 2023 r.- wzór z omówieniem

Jednym z obowiązków każdego pracodawcy jest skierowanie pracownika do lekarza medycyny pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak powinno wyglądać skierowanie na badania lekarskie! Pobierz darmowy wzór skierowania w dwóch formatach - PDF lub DOCX!

4 września 2023

Badania lekarskie młodocianego zatrudnionego w celu przygotowania zawodowego

Czy gdy zatrudniasz młodocianego w celu przygotowania zawodowego musisz mu zapewnić badania okresowe i kontrolne w czasie zatrudnienia? Przeczytaj i dowiedz się jak wyglądają badania lekarskie młodocianego zatrudnionego w celu przygotowania zawodowego!

22 sierpnia 2023

Dokumentacja dla nowego pracownika – darmowe wzory dokumentów do pobrania

Zatrudnienie pracownika oznacza dla pracodawcy liczne obowiązki. Podstawą nawiązania współpracy między stronami umowy jest poprawnie przygotowana dokumentacja dla nowego pracownika. Sprawdź, o czym należy pamiętać oraz pobierz darmowe wzory dokumentów!

28 kwietnia 2023

Uzasadnienie skierowania pracownika na wcześniejsze badania profilaktyczne

Przepisy przewidują wystawienie skierowania na badania profilaktyczne, w sytuacji gdy nadal jest aktualne poprzednie orzeczenie lekarskie. Kiedy możliwe jest wystawienie skierowania dla pracownika na wcześniejsze badania profilaktyczne? Przeczytaj!

20 marca 2023

Skierowanie na badania lekarskie - darmowy wzór z omówieniem

Ustawodawca nałożył na pracodawców obowiązek profilaktycznego kontrolowania stanu zdrowia pracowników. Co powinno zawierać skierowanie na badania lekarskie? Przeczytaj artykuł i pobierz darmowy wzór skierowania na badania lekarskie w formacie pdf i docx!

25 lutego 2022

Czy umowa o świadczenia zdrowotne może być zawarta z kilkoma podmiotami?

Pracodawca ma obowiązek skierować pracowników na badania lekarskie. W tym celu powinien wystawić skierowanie na badania. Jest także obowiązek podpisania umowy z placówką. Czy umowa o świadczenia zdrowotne może być zawarta z kilkoma podmiotami? Sprawdź!

5 listopada 2020

Badania profilaktyczne – warunek dopuszczenia pracownika do pracy

Za skierowanie pracowników na badania profilaktyczne odpowiada prawodawca. Jakie badania należy wykonać? Kto je przeprowadza? Kto pokrywa koszt takich badań i jaki jest ich czas? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

10 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów