0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

14 wyników dla tematu: telepraca

Artykuły:

Praca zdalna w końcu w Kodeksie pracy!

Praca zdalna, choć coraz bardziej powszechna, nadal nie ma ugruntowania w przepisach, a konkretnie w Kodeksie pracy. Ma się to jednak zmienić, bowiem powstał projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy. Co zawiera? Wyjaśniamy!

17 listopada 2022

Praca naprzemienna w formie telepracy i w siedzibie pracodawcy

Czym jest telepraca w kontekście przepisów Kodeksu pracy? Na czym polega praca naprzemienna? Czy jest ona zgodna z przepisami? W jakich przypadkach praca naprzemienna nie może występować? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

8 listopada 2022

Grant z Funduszu Pracy na utworzenie stanowiska w formie telepracy

Co do zasady pracodawcy są zobowiązani opłacać składki na Fundusz pracy za wszystkich pracowników. Jednak z tych środków można także korzystać. Przeczytaj nasz artykuł, jak uzyskać grant z Funduszu Pracy na utworzenie stanowiska w formie telepracy!

28 lutego 2022

Ewidencja czasu pracy zdalnej

Praca zdalna to już codzienność. Bez wątpienia stała się ona bardziej powszechna ze względu na epidemię koronawirusa. Czy ewidencja czasu pracy zdalnej jest obowiązkowa? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat ewidencji czasu pracy!

16 kwietnia 2021

Jak wygląda kontrola telepracownika? Czy jest zgodna z prawem?

Praca zdalna od roku stała się normą dla wielu pracowników. Praca zdalna czyli inaczej telepraca wiąże się z różnymi obowiązkami. Nie ma można jednak zapominać, że możliwa jest również kontrola telepracownika. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły!

2 marca 2021

Praca zdalna zastąpi telepracę!

Praca zdalna to już norma w wielu przedsiębiorstwach. Dopiero niedawno wprowadzono przepisy jej dotyczące. Czy telepraca zniknie z Kodeksu pracy i zastąpi ją praca zdalna? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

29 września 2020

Sprawdzone sposoby na to, jak zarabiać w domu!

Poczucie bezpieczeństwa, które daje praca na etacie, nie jest spełnieniem marzeń dla każdego. Rutyna 8-godzinnej pracy niejednego przyprawiła o stan depresyjny. Praca może być przyjemniejsza, jeśli tylko znasz sposoby na to, jak zarabiać w domu. Sprawdź!

27 sierpnia 2020

Praca zdalna? Tak - jeżeli ją kontrolujesz

Praca zdalna (telepraca) to nic innego jak wykonywanie swoich obowiązków zawodowych poza siedzibą firmy, m.in. dzięki takim narzędziom jak komputer, tablet lub telefon. Dowiedz się, jakie są zalety i wady tej formy pracy i czy jest to dobre dla każdego.

16 lipca 2020

Elastyczne formy zatrudnienia - czym są oraz jaka jest ich charakterystyka?

Nieustająco elastyczne formy zatrudnienia zyskują na popularności. Jest to spowodowane głównie dzięki możliwości ich dostosowywania do potrzeb, czy to pracodawców, czy pracowników. Czym one są oraz jakie można im przypisać wady i zalety? Sprawdź!

20 września 2019

Telepraca - informacje dla pracodawcy

Telepraca jest coraz częściej stosowaną formą zatrudnienia. Z czym się wiąże? Jakie wymagania należy spełnić i jakich formalności dopilnować? Jakie obowiązki ma pracodawca względem telepracownika? Na te i inne pytania odpowiedź znajduje się w artykule!

14 sierpnia 2017

Praca zdalna - kto może ją wykonywać i na jakich zasadach?

Coraz częściej pracownicy decydują się na telepracę ze względu na większą elastyczność i komfort. Czy praca zdalna rzeczywiście jest tak dobrym rozwiązaniem? Poznaj plusy i minusy tej formy wykonywania pracy i sprawdź, kto może się jej podjąć.

19 lipca 2017

Telepraca - charakterystyka oraz wprowadzenie jej w zakładzie pracy

Telepraca polega na wykonywaniu przez pracownika pracy poza zakładem pracy. W przekazywaniu wyników pracy telepracownika wykorzystywane są środki komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów o świadczenie usług drogą elektroniczną. Przeczytaj o tym!

16 marca 2017

Opcjonalne formy zatrudnienia, czyli jak można zatrudnić pracownika?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nie musi oznaczać pracy od ósmej do szesnastej w biurze. Istnieją opcjonalne formy zatrudnienia, które z pewnością mogą znaleźć zastosowanie w wielu branżach. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!

22 września 2016

Praca zdalna - podstawowe zasady

Chcesz pracować w domu? Koniecznie przeczytaj!

4 lutego 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów