0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: ubezpieczenie-chorobowe-przedsiebiorcy

Artykuły:

Ubezpieczenie chorobowe przedsiębiorcy - wszystko co warto wiedzieć

Ubezpieczenie chorobowe przedsiębiorcy jest dobrowolne. Zgłoszenie do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego pozwala na uzyskanie przez przedsiębiorcę m.in. zasiłku chorobowego. Sprawdź, jak dokonać zgłoszenia do ubezpieczenia chorobowego!

16 maja 2022

Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe – jakie są różnice?

Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe to częste zagadnienie poruszane przez przedsiębiorców i nie tylko. Istnieją dwie z pozoru podobne składki ZUS – w naszym artykule wyjaśniamy, jakie są różnice między nimi. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

28 lutego 2022

Maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego 2022

Składka chorobowa jest dobrowolnym ubezpieczeniem, do którego może zgłosić się przedsiębiorca. Wysokość składki może być podwyższona. Sprawdź, ile wynosi maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego w 2022 roku!

28 grudnia 2021

Ubezpieczenie chorobowe przedsiębiorcy – krok po kroku

Kiedy przedsiębiorca może przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego? Czy przedsiębiorca też ma prawo do otrzymania zasiłku chorobowego? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kiedy ustaje dobrowolne ubezpieczenie chorobowe przedsiębiorcy!

7 grudnia 2021

Maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego 2021

Składka chorobowa jest dobrowolnym ubezpieczeniem, do którego może zgłosić się przedsiębiorca. Wysokość składki może być podwyższona. Sprawdź, ile wynosi maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego w 2021 roku!

1 stycznia 2021

Maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego 2020

Składka chorobowa jest dobrowolnym ubezpieczeniem, do którego może zgłosić się przedsiębiorca. Wysokość składki może być podwyższona. Sprawdź, ile wynosi maksymalna podstawa dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego w 2020 roku!

19 listopada 2020

Naliczanie zasiłku dla przedsiębiorców po zmianach w ustawie z 2016

Czy wiesz, jak przebiega naliczanie zasiłku dla przedsiębiorców? Kto może pobierać zasiłek oraz po spełnieniu jakich warunków? Co stanowi podstawę wymiaru składek i jak zmieniało się jej obliczanie w ostatnich latach? Przeczytaj nasz artykuł!

25 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów