0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: ulga-na-internet

Artykuły:

Rozliczenie roczne PIT - co można odliczyć od podatku?

Czy wiesz, że prowadząc działalność gospodarczą bądź osiągając dochody z umów cywilnoprawnych lub etatu jesteś zobowiązany do złożenia zeznania rocznego PIT z tytułu podatku dochodowego? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co można odliczyć od podatku!

12 kwietnia 2024

Jakie są najczęstsze pytania o zeznanie roczne?

Rozliczenie zeznania rocznego może być dla wielu podatników kłopotliwe. Z jakich ulg i odliczeń można skorzystać? Jaki formularz wypełnić? Jakie są najczęstsze pytania o zeznanie roczne? Jakich błędów unikać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

19 stycznia 2024

Ulgi podatkowe pracownika – z jakich zwolnień może on skorzystać?

Osoby zatrudnione na umowę o pracę znajdą szereg rozwiązań prawnych, które w jakiś sposób pozwolą im obniżyć podatek dochodowy opłacany z wynagrodzenia. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie ulgi podatkowe pracownika można zastosować!

22 września 2023

Ulgi podatkowe w zeznaniu rocznym - Ulga na internet

W zeznaniu rocznym podatnicy mogą korzystać z różnych ulg i odliczeń. Jedną z nich jest ulga na internet, którą od kilku lat możemy uwzględniać w naszych zeznaniach podatkowych. Kto i kiedy może z niej skorzystać? Sprawdź, odpowiedź w artykule!

2 lutego 2023

Ulga na internet - jak wykazać w zeznaniu rocznym?

W rocznych rozliczeniach podatku dochodowego po spełnieniu określonych warunków podatnicy mogą skorzystać z licznych ulg obniżających dochód podlegający opodatkowaniu. Dowiedz się, ile wynosi oraz komu przysługuje ulga na internet w zeznaniu rocznym!

20 stycznia 2023

Ulga na internet – planowane zmiany w sposobie odliczenia

Ulga na internet obecnie ustalana jest przez ściśle określone warunki wskazane w ustawie. Do sejmu trafił jednak projekt ustawy o PIT zakładający zmiany w sposobie odliczenia ulgi internetowej. Sprawdziliśmy, jakie założenia przewiduje projekt ustawy!

15 lipca 2021

Ulga na internet – czy okres jej obowiązywania będzie wydłużony przez MF?

Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na apel w sprawie rozszerzenia ulgi na internet przedstawiło swoje stanowisko. Czy ulga na internet będzie przysługiwać szerszej grupie podatników w dłuższym okresie? W artykule przedstawiamy stanowisko resortu finansów!

12 kwietnia 2021

Ulga internetowa – czy po kilku latach można ją ponownie odliczyć?

Według obowiązujących regulacji ulga internetowa może być odliczona jedynie w dwóch następujących po sobie latach. Co w sytuacji, gdy wykorzystana została wiele lat temu? Czy można z niej ponownie skorzystać? Poznaj zasady odliczenia ulgi internetowej!

12 lutego 2021

Rozliczenie wydatków na Internet przez przedsiębiorcę

Dzisiejszego świata biznesu nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić bez dostępu do Internetu. Sprawdź kiedy możliwe jest rozliczanie wydatków na Internet przez przedsiębiorcę. Odpowiedź uzyskasz w naszym artykule!

16 czerwca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów