0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: wlasna-firma

Artykuły:

Własna firma - co musisz wiedzieć przed jej założeniem?

Własna firma i jej założenie to w wielu przypadkach złożony proces, który wymaga nakładów czasu oraz pieniędzy. Własna firma to również liczne formalności do wypełnienia. Co musisz wiedzieć przed jej założeniem? Przeczytaj artykuł!

6 września 2023

Vademecum początkującego przedsiębiorcy, czyli jak napisać dobry biznesplan

Brak planu działania to prosta droga do porażki biznesowej. Aby tego uniknąć niezbędny jest przemyślany i mądrze napisany biznesplan. Jak go stworzyć? Co w nim zawrzeć? Praktyczne porady znajdziesz w naszym artykule. Przeczytaj!

4 września 2023

Własna firma krok po kroku – kto, kiedy i gdzie może założyć firmę?

Wielu przyszłych przedsiębiorców uważa, że proces zakładania firmy wiąże się ze zbyt dużą liczbą formalności. Nie musi być to prawda, ponieważ własną firmę można szybko założyć przez internet. Własna firma krok po kroku - zobacz jak ją założyć!

7 lutego 2022

Najczęstsze błędy nowych firm

Założenie działalności gospodarczej obecnie nie jest trudną czynnością. Jednak często nowi przedsiębiorcy popełniają błędy, przez które zobowiązani są do zamknięcia nowego przedsiębiorstwa. Sprawdź, jakie mogą wystąpić błędy nowych firm!

26 marca 2020

Z jakimi trudnościami musi się zmagać początkujący freelancer?

Prowadzenie własnej działalności to wyzwanie dla większości początkujących przedsiębiorców. Zatem o czym powinien pamiętać początkujący freelancer, który rozpoczął swoją przygodę z własnym biznesem? Przeczytaj artykuł i poznaj ważne rady dla freelancera!

8 sierpnia 2018

Własna działalność - biznes jest dla długodystansowców, nie sprinterów

Planujesz założyć firmę? A może jesteś już w jej posiadaniu? Zobacz, dlaczego tak wiele firm nie radzi sobie na rynku i w czym tkwi ich problem. Sprawdź, o czym musisz nieustannie pamiętać, aby własna działalność okazała się sukcesem.

21 grudnia 2017

Własna firma – korzyści w porównaniu z pracą na etacie

Własna firma może zostać założona zaledwie w kilka minut. Jakie korzyści daje prowadzenie własnej działalności w porównaniu z pracą na etacie? Dowiedz się, jak dokonać niezbędnych formalności rejestracyjnych i sprawdź, co zyskasz rezygnując z etatu.

6 listopada 2017

Pomysł na biznes - inspiracje

Własna działalność gospodarcza to doskonała alternatywa dla pracy na etacie. Jednak nie każda osoba ma pomysł na biznes i na to, jak go rozkręcić. Jak sobie z tym poradzić? Kiedy jest właściwy moment, aby otworzyć własną firmę? Sprawdź.

19 maja 2017

Freelancing – czy oszczędzamy na podatkach?

Czy wiesz, że działalność zarobkowa na własną rękę czasem pomaga zaoszczędzić? Wypróbuj freelancing i sprawdź, jak to zrobić!

21 sierpnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów