0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: wniosek-o-wydanie-interpretacji-podatkowej

Artykuły:

Transgraniczna interpretacja indywidualna jako ochrona podatników!

Czy wiesz, czym jest transgraniczna interpretacja indywidualna? TSUE wydał wyrok z którego wynika, że zwykłe polskie interpretacje indywidualne nie stanowią ochrony przedsiębiorców na arenie międzynarodowej! Dowiedz się więcej na ten temat!

7 sierpnia 2020

Interpretacja podatkowa - warto wiedzieć

W razie niejasności w kwestii interpretacji przepisów podatkowych przedsiębiorcy mogą zwrócić się o wydatnie indywidualnej interpretacji podatkowej. Czy wiesz, w jakich sprawach wydawana jest interpretacja podatkowa? Sprawdź, odpowiedź w artykule!

18 czerwca 2019

Wniosek o wydanie interpretacji podatkowej - czy warto składać?

Prowadząc działalność gospodarczą podatnicy nierzadko natrafiają na nurtujące sprawy podatkowe. W tej sytuacji mogą złożyć wniosek o wydanie interpretacji podatkowej do Dyrektora Krajowej Izby Skarbowej. Dowiedz się, jak należy złożyć taki wniosek!

8 kwietnia 2019

Wniosek o indywidualną interpretację do ZUS - kiedy można złożyć?

Każdy przedsiębiorca może złożyć wniosek o indywidualną interpretację do ZUS, w sytuacji, gdy ma wątpliwości w zakresie stosowanych praw, obowiązków czy wysokości obowiązujących go składek. W jaki sposób wystosować taki wniosek? Przeczytaj artykuł!

18 czerwca 2018

Opłata za wydanie interpretacji podatkowej w kosztach firmowych

Podmioty, które chciałyby zdobyć fachowe wyjaśnienie stanu faktycznego, mogą zwrócić się do Izby Skarbowej o wydanie interpretacji indywidualnej. Czy opłata za wydanie interpretacji podatkowej może zostać zaliczona do kosztów firmowych? Sprawdź!

18 lutego 2016

Jak odwołać się od interpretacji wydanej przez urząd skarbowy?

Zawiłości przepisów sprawiają często, że przedsiębiorcy nie mają pewności, czy mogą w konkretnej sytuacji postąpić w określony sposób.

11 marca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów