0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: wypadek-w-drodze-do-pracy

Artykuły:

Wypadek przy pracy – co robić gdy się wydarzy?

Gdy w zakładzie zdarzy się wypadek przy pracy, wówczas prawodawca ma obowiązki z tym związane. Co należ w tej sytuacji zrobić? Czy należy powołać zespół powypadkowy? Jak ustala się jego przyczyny? Przeczytaj i dowiedz się w postępowaniu w razie wypadku!

24 lipca 2023

Wypadek w drodze do pracy lub z pracy - co warto wiedzieć?

Wypadek w drodze do pracy lub z pracy nie jest traktowany jako tożsamy z wypadkiem przy pracy. Kiedy podczas podróży pracownik ulegnie nieszczęśliwej sytuacji, możliwe jest uzyskanie z tego tytułu świadczeń w ramach ubezpieczenia. Przeczytaj i sprawdź!

4 maja 2023

Czym jest rejestr wypadków?

W razie wypadku przy pracy pracodawca jest obowiązany prowadzić rejestr wypadków. Co zawiera tai rejestr? Czy trzeba go prowadzić zawsze? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej jak powinno wyglądać postępowanie powypadkowe oraz rejestr wypadków.

3 listopada 2022

Wypadek w drodze do pracy pracownika zatrudnionego w ruchomym czasie pracy

Jeśli doszło do wypadku, kiedy pracownik zmierzał do pracy lub wracał do domu pracodawca zobowiązany jest do wypłaty odpowiednich świadczeń. Kiedy stwierdza się, że wystąpił wypadek w drodze do pracy w przypadku ruchomego czasu pracy? Zobacz!

31 października 2022

Wypadek w drodze do pracy i w drodze powrotnej

Pracownicy ulegają nieszczęśliwym zdarzeniom nie tylko w czasie wykonywania pracy ale również w drodze do pracy i w drodze powrotnej. Kiedy zatem ma miejsce wypadek w drodze do pracy lub drodze powrotnej? Sprawdź, jak ustalić okoliczności wypadku!

19 października 2022

Protokół powypadkowy – kto i jak powinien go sporządzić?

Jakie zdarzenie określić mianem wypadku przy pracy, a jakie wypadkiem w drodze do pracy lub z pracy? Kiedy i jak należy sporządzić protokół powypadkowy? Kto jest odpowiedzialny za powołanie zespołu powypadkowego? Wszelkie odpowiedzi znajdziesz w tekście!

12 kwietnia 2022

Brak polecenia służbowego, a wypadek przy pracy

Wypadek przy pracy to nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą. Co jednak w przypadku gdy pracownik uległ wypadkowi ale wykonywał zadania bez polecenia pracodawcy? Przeczytaj i sprawdź!

5 kwietnia 2019

Udokumentowanie związku choroby z wypadkiem, jaki nastąpił w drodze do pracy

W sytuacji, gdy pracownik ulegnie wypadkowi w drodze do lub z pracy i w efekcie tego na pewien czas utraci zdolność do pracy, przysługuje mu prawo do zasiłku chorobowego w wysokości 100% podstawy wymiaru zasiłku.

10 marca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów