0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

15 wyników dla tematu: zwolnienia-z-kasy-fiskalnej

Artykuły:

Zwolnienie z kasy fiskalnej - kogo nie obejmuje w 2023 roku?

Zmiany w prawie objęły również kasy fiskalne. Czy wiesz, komu przysługuje zwolnienie z kasy fiskalnej w roku 2023 oraz jakie czynności nie mogą być nim objęte oraz na jakich zasadach jest ono przyznawane? Sprawdź, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

25 stycznia 2023

Zwolnienia z kasy fiskalnej a faktury wystawiane dla osób prywatnych

Posiadanie kasy fiskalnej to obowiązek wielu przedsiębiorców. Istnieją jednak wyjątki, kiedy korzystanie z kasy rejestrującej nie jest obowiązkowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, komu i z jakiego tytułu przysługują zwolnienia z kasy fiskalnej!

9 września 2021

Łączenie zwolnienia z kasy fiskalnej podmiotowego i przedmiotowego

Prowadząc sprzedaż na rzecz osób prywatnych można uniknąć posiadania kasy fiskalnej. Niektórzy podatnicy mogą korzystać ze zwolnienia z kasy fiskalnej przedmiotowego lub podmiotowego. Możliwe jest również łącznie obu tych zwolnień. Sprawdź!

29 lipca 2021

Zwolnienia z kasy fiskalnej w 2020 roku

Ministerstwo Finansów co pewien czas ogłasza nowy tekst rozporządzenia w sprawie zwolnienia z kasy fiskalnej. Dowiedz się, jakie najważniejsze zwolnienia przewiduje bieżący tekst rozporządzenia oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc z nich skorzystać!

3 listopada 2020

Czy kasa fiskalna w biurze rachunkowym jest obowiązkowa?

Czy w celu ewidencji sprzedaży kasa fiskalna w biurze rachunkowym jest obowiązkowa? Przepisy podatkowe przewidują możliwość zwolnienia z obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź, w jakich przypadkach podatnicy mogą skorzystać ze zwolnienia z kasy!

28 października 2020

Kasa fiskalna dla fizjoterapeuty - kiedy jest obowiązkowa?

Najczęstszymi klientami przedsiębiorców świadczących usługi fizjoterapii są osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej związku z czym powstaje pytanie: Czy kasa fiskalna dla fizjoterapeuty jest obowiązkowa? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

17 stycznia 2018

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2017

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2017!

1 stycznia 2017

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2016

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2016!

1 stycznia 2016

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2015

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2015!

1 stycznia 2015

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2014

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2014!

1 stycznia 2014

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2013

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2013!

1 stycznia 2013

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2012

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2012!

1 stycznia 2012

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2011

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2011!

1 stycznia 2011

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2010

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2010!

1 stycznia 2010

Limit zwolnienia z kasy fiskalnej - 2009

Co do zasady sprzedaż na rzecz osób prywatnych i rolników ryczałtowych powinna być ewidencjonowana na kasie rejestrującej. Na mocy rozporządzenia możliwe jest skorzystanie ze zwolnienia. Sprawdź, jaki jest limit zwolnienia z kasy fiskalnej w roku 2009!

1 stycznia 2009

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów