Biuro wirtualne Warszawa - 4 zalety takiego rozwiązania

Wielkość tekstu:

W dobie internetu, pracy zdalnej i freelancu coraz częstszą praktyką staje się wynajem wirtualnego biura. Postaramy się dziś odpowiedzieć na pytanie, czy warto korzystać z takiej możliwości, na czym dokładnie polega takie rozwiązanie i czy wynajem biura wirtualnego w Warszawie jest działaniem zgodnym z prawem.

Biuro wirtualne - prestiżowy adres dla Twojej firmy

Rozpoznawalny adres Twojej firmy wiąże się często z koniecznością wynajmu biura w prestiżowej lokalizacji. Przykładem jest wirtualne biuro Zielna 39, które daje szansę na uzyskanie prestiżowego wirtualnego adresu, co poprawi wizerunek Twojej firmy. Najlepszy adres rejestracji działalności przełoży się na wymierne korzyści związane z ułatwionym pozyskiwaniem Klientów. Dodatkowo firma wynajmująca wirtualne biuro często oferuje również możliwość skorzystania z sal konferencyjnych w samym centrum Warszawy. Dzięki temu możesz przeprowadzać rozmowy z kontrahentami w komfortowych warunkach i pod prestiżowym adresem bez ponoszenia dużych kosztów stałego wynajmu.

Biuro wirtualne Warszawa - tanio uzyskaj adres do rejestracji firmy

Wielu przedsiębiorców prowadzących zwłaszcza jednoosobową działalność gospodarczą nie posiada wystarczających środków na wynajem biura, które stanowiłoby siedzibę firmy. Biuro w centrum Warszawy niesie ze sobą bardzo duże obciążenie dla budżetu, którego można jednak uniknąć wynajmując adres wirtualny.Jest to rozwiązanie dopuszczone w polskim prawie - biuro wirtualne

Warszawa Śródmieście może być podawane jako adres zarejestrowanej działalności po zawarciu odpowiedniej umowy z firmą zajmującą się taką formą wynajmu. Jest to rozwiązanie tańsze od rzeczywistej przestrzeni biurowej i daje możliwość prowadzenia firmy pod rozpoznawalnym adresem bez konieczności fizycznego wynajmu lokalu. Dlatego też z usługi często korzystają freelancerzy i przedsiębiorcy których adres zamieszkania stanowi wynajmowany lokal mieszkalny - w tym przypadku właściciel lokalu musi wyrazić zgodę na prowadzenie działalności pod wskazanym adresem, co wiążę się z dodatkowymi formalnościami. Wirtualne biuro w Warszawie jest też idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy mieszkają lub prowadzą działalność w innym mieście i nie chcą ponosić kolejnych kosztów za wynajem adresu.

 

Korzyści z wirtualnego biura - dodatkowe usługi

Wirtualny adres firmy niesie ze sobą szereg dodatkowych usług w postaci obsługi biurowej oferowanej w ramach umowy wynajmu biura wirtualnego Warszawa. Wynajem obejmuje przede wszystkim wirtualny sekretariat - możesz otrzymać dostęp do stacjonarnego numeru telefonu, który przekieruje wszelkie połączenia na prywatny numer. Oprócz tego wirtualne biuro oferuje odbiór korespondencji i paczek. W cenie otrzymujesz skanowanie poczty i dostęp do urządzeń biurowych ponosząc jedynie niewielkie koszty obsługi biurowej. Skorzystaj też z możliwości pełnej obsługi telefonu i poczty wraz z wysyłaniem korespondencji na wskazany adres domowy lub mailowy.

Wirtualne biuro - idealne rozwiązanie przedsiębiorców

W ramach wynajmu wirtualnego biura w Warszawie możesz liczyć też na usługi marketingowe i doradcze. Wirtualne biura to nie tylko zarejestrowanie adresu, łączą się bowiem z obsługą księgowości firmy przez profesjonalnych księgowych. Ofertę dopełnia możliwość uzyskania wsparcia doradców w zakresie porad prawnych i finansowych, którzy pomogą również wybrać Urząd Skarbowy i dopełnić wszelkich formalności związanych z założeniem firmy. Doradztwo przy zakładaniu spółki jest szczególnie pomocne w przypadku pierwszej działalności gospodarczej.

Artykuł partnera, tekst zewnętrzny

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów