0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

GFKM LEADERSHIP CONFERENCE 2023: ORGANIZACJA JUTRA

Wielkość tekstu:

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów i liderów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. Tej jesieni skupimy się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie — jak będzie wyglądać organizacja jutra? Widzimy się już 29 września w najwyższym budynku w północnej Polsce – Olivia Star 

Podczas prelekcji skupimy się na zarządzaniu i przywództwie w kontekście zmieniającej się rzeczywistości, pojawiających się trendów i rosnących wymagań rynkowych. Porozmawiamy o nowych technologiach i digitalizacji oraz zagrożeniach i szansach związanych z wykorzystaniem AI w biznesie.

Wśród zaproszonych gości są między innymi Anna Macnar (HRM Institute), Bartosz Ciepluch (Intel Corporation), Lars Østergaard (Leadership Pipeline Institute), Adam Bartkiewicz (Digital Ocean Ventures), Bogusław Wieczorek (Olivia Centre) i Tomasz Owczarek (Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów).

Wydarzenie skierowane jest do liderów, przedsiębiorców i menedżerów, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami przywództwa w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się środowisku. Co roku zapraszamy ekspertów i specjalistów, którzy dzielą się własną perspektywą oraz doświadczeniem, wynikającym z wieloletniej praktyki biznesowej.

Uczestnicy mogą liczyć na praktyczne przykłady dotyczące wykorzystania narzędzi AI w biznesie. Wydarzenie zwieńczy panel dyskusyjny dotyczący roli liderów we współczesnych organizacjach. Udział w konferencji to idealna okazja do poznania wyzwań przyszłości oraz nawiązania cennych kontaktów.

Weź udział w wydarzeniu i bądź gotowy na nadchodzące jutro! Zapisy i szczegółowy harmonogram są dostępne na www.leadershipconference.pl.

Partnerem wydarzenia jest Olivia Centre. Pieniądze zebrane podczas sprzedaży wejściówek przeznaczymy na nagrody konkursowe dla uczniów szkół średnich, którzy wezmą udział w GFKM Masters: III Pomorskim turnieju gier decyzyjnych.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów