0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Prowadzenie biznesu

Wcześniejsza spłata kredytu – czy jest opłacalna?

Kiedy wcześniejsza spłata kredytu jest opłacalna? Jakie aspekty trzeba rozważyć decydując się na tą opcję? Z czym z kolei wiąże się nadpłata kredytu? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy wcześniejsza spłata kredytu to rozwiązanie dla Ciebie!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Umowa LMA – na czym polega idea i struktura umów?

Umowa LMA, to wzorzec umowy objęty rekomendacjami kancelarii prawnych. Wzorcowa dokumentacja kredytowa Loan Market Association (LMA) jest powszechnie przyjęta na rynkach międzynarodowych i krajowych jako punkt wyjścia do tworzenia umów kredytowych.

25 czerwca 2022

Księgowość firm

Ulgi podatkowe dla firm - jakie obecnie obowiązują?

Przedsiębiorcy prowadząc własną działalność gospodarczą na różnych zasadach, mają możliwość skorzystania z ulg podatkowych. Jakie ulgi podatkowe dla firm aktualnie obowiązują? Kto może skorzystać z wprowadzonych ulg? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

17 stycznia 2022

Finansowanie biznesu

Wkład włożony w firmę - jak go odzyskać?

Wkład włożony w firmę - czym jest i jak można go odzyskać? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, czy możliwe jest odzyskanie całości przekazanych środków na rzecz firmy oraz w jakich okolicznościach najlepiej ubiegać się o ich zwrot.

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Jakie są dobre nawyki w prowadzeniu finansów firmy?

Dobre nawyki w prowadzeniu finansów firmy to bardzo istotna kwestia z perspektywy zarządzania i planowania wydatków firmowych. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, czym są dobre praktyki i nawyki w prowadzeniu finansów własnej firmy.

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Fundusz zalążkowy - czym jest i kto może z niego skorzystać?

Fundusz zalążkowy skierowany jest do młodych przedsiębiorców. Jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać pieniądze z funduszu? Jak wygląda ten proces? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego o funduszu kapitału zalążkowego!

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Majątek firmowy - jak zabezpieczyć go przed upadłością?

Czy możliwe jest aby zabiezpieczyć majątek firmowy na każdą okoliczność? Jak zabezpieczyć go przed upadłością? Czy forma działaności ma wpływ na odpowiedzialność w firmie? Przeczytaj i dowiedz się jak zabezpieczyć się przed utratą majątku firmowego.

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

E-gwarancja bankowa – nowoczesne rozwiązanie dla firm

Czym jest e-gwarancja bankowa? Jak wygląda proces jej wystawiania i jakie posiada zalety? Czy spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania związane z e-gwarancją bankową!

25 czerwca 2022

Ochrona danych

Cyberbezpieczeństwo - czy RODO w pełni zabezpiecza nasze dane?

Czy rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) w pełni zabezpiecza nasze interesy? Jak budować świadomość cyberbezpieczeństwa w firmach? Na te i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule. Dowiedz, się jak świadomie budować cyberbezpieczeństwo!

23 października 2020

Prowadzenie biznesu

Jaki wybrać kredyt dla małych firm?

Banki mają dużą ofertę dla przedsiębiorców chcących wziąć kredyt dla małych firm. Jeśli firma jest prowadzona przez minimum 12 miesięcy, to można starać o dofinansowanie nawet do 600 tysięcy złotych. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

18 listopada 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów