0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Finansowanie biznesu

Venture Capital jako źródło finansowania przedsiębiorstw

Chcesz otworzyć własny biznes i szukasz sposobu na pozyskanie środków? Nie wiesz jakie możliwości finansowania są w zasięgu Twojej ręki? Sprawdź czym są fundusze Venture Capital i w jaki sposób możesz je zdobyć. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

19 czerwca 2019

Finansowanie biznesu

Prywatne przedszkole - wiesz jak je założyć?

Myślisz o założeniu własnej działalności? Wiesz jaki biznes chcesz prowadzić? Chciałbyś założyć prywatne przedszkole, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj artykuł eksperta i dowiedz się, jakich formalności dopełnić aby móc prowadzić własny biznes.

30 października 2019

Finansowanie biznesu

Ekspozycje kredytowe - jakie mają znaczenie dla kredytobiorcy?

Starasz się o kredyt w banku? Nie rozumiesz pojęć o których mówi przedstawiciel banku? Nie wiesz co kryje się pod pojęciem ekspozycje kredytowe? Przeczytaj artykuł i pozbądź się obaw związanych ze spotkaniami w sprawie pozyskania środków z banku!

23 stycznia 2022

Finansowanie biznesu

Dotacja i dofinansowanie – czym się różnią?

Chcesz rozwinąć własny biznes, ale nie masz pieniędzy? Szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci pozyskać środki finansowe? A może zainteresuje Cię dotacja i dofinansowanie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się co mówi na ten temat ekspert.

20 maja 2022

Prowadzenie biznesu

Kredyt dla firm - co należy wiedzieć wybierając finansowanie?

Kredyt dla firm to niejednokrotnie jedyna alternatywa dla przedsiębiorstwa borykającego się z problemami finansowymi, bądź nowej działalności gospodarczej. Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze formy finansowania przedsiębiorstwa? Podpowiadamy!

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

Ocena kondycji finansowej jednoosobowej działalności gospodarczej

Ubiegasz się o kredyt? Nie wiesz jakich formalności powinieneś dopełnić? Ocena kondycji finansowej Twojej firmy będzie najważniejszym kryterium jakie powinieneś spełniać. Dowiedz się, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę przy składaniu dokumentów.

17 stycznia 2022

Finansowanie biznesu

Finansowanie nieruchomości komercyjnych – jak to działa?

Rozwój polskiego rynku nieruchomości komercyjnych swój początek ma w latach 90. Dziś Warszawa jest w czołówce miast europejskich, postrzeganych jako atrakcyjna lokalizacja dla ekspansji firm. Jak działa finansowanie nieruchomości komercyjnych? Przeczytaj!

17 stycznia 2022

Podatki dochodowe

Split payment – mechanizm podzielonej płatności a konto bankowe

Split payment jest modelem podzielonej płatności i wejdzie w życie od 1 lipca 2018 roku. Wnosi duże zmiany w prowadzeniu przez przedsiębiorców kont firmowych, np. posiadanie osobnego rachunku VAT. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 września 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów