0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Gdy szef nam zleca załatwianie swoich prywatnych spraw

W wielu firmach zwyczajowo przyjęte jest, że szef wykorzystuje niektórych podwładnych do załatwiania prywatnych spraw. Czasami zjawisko to przyjmuje takie rozmiary, że zaczyna być dla pracowników uciążliwe i upokarzające.

3 listopada 2016

Rozwój osobisty

Jak znaleźć dobrze płatną pracę?

Zazwyczaj większość dobrze płatnych prac wymaga gruntownego wykształcenia, dużego talentu oraz ogromnego wysiłku. Niestety, nie każdy na starcie dysponuje tymi cechami. Wejdź na dobrą ścieżkę w kierunku intratnej posady, podążając za radami ekspertów.

19 grudnia 2016

Rozwój osobisty

6 śmiertelnych grzechów w nowej pracy

Gratulacje! Dostałeś pracę! Najcięższy etap już za tobą? Nic bardziej mylnego! Pierwsze tygodnie w nowej firmie są przełomowe i mogą zadecydować czy praca będzie rajem czy też drogą przez mękę. Nie chodzi tu tylko o techniczne aspekty pracy.

19 grudnia 2016

Rozwój osobisty

Konflikt ze współpracownikiem

W każdym miejscu pracy zdarzają się tzw. spięcia pomiędzy pracownikami czy też powstają pewne „punkty zapalne”. Ich obecność jest zjawiskiem powszechnym – najważniejszą jednak kwestią jest umiejętność i rozwiązania bądź chociaż załagodzenia.

26 lutego 2021

Rozwój osobisty

Czas rzucić pracę - 10 sygnałów

Wiele osób w pewnym momencie kariery zaczyna traktować swoją pracę obojętnie. To pierwsza czerwona flaga – główny znak, że czas zmienić posadę. Poczucie znużenia to sygnał do poważnej oceny swojej dotychczasowej pracy i celów, które chciałbyś osiągnąć.

28 kwietnia 2021

Rozwój osobisty

Jak radzić sobie z zazdrością w pracy

Jeżeli chodzi o zazdrość w środowisku pracy, jednego można być pewnym - niesie ona za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Zazdrość rozprasza nas w pracy i zmusza do stałych porównań, a te nigdy nie przynoszą nic dobrego.

19 grudnia 2016

Rozwój osobisty

Zasady praktyki absolwenckiej

Skończyłeś studia? Załap się na praktykę absolwencką!

11 czerwca 2019

Rozwój osobisty

Pracownik zorganizowany i efektywny - od poniedziałku do piątku

Pięć dni rządzących naszym życiem. Od poniedziałku do piątku. Jak to wszystko się zaczęło? Będziesz pewnie zaskoczony tym, że nasz tydzień pracy wygląda tak dopiero od 1940 roku. Właśnie wtedy ustanowiono pięciodniowy system czasu pracy.

7 września 2020

Rozwój osobisty

Efektywniej w pracy – jak radzić sobie z pożeraczami czasu?

W bestsellerowych poradnikach dotyczących kariery znajduje się jedna przewodnia myśl – rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz w pracy. Dużo w tym prawdy, ale w praktyce zdanie to nie do końca się sprawdza.

3 listopada 2016

Rozwój osobisty

Korporacja multi-kulti – jak radzić sobie z różnicami kulturowymi w miejscu pracy

Firmy, które specjalizują się w zarządzaniu międzynarodowym, mają w swoich ofertach kilka różnych rodzajów treningów. Pierwszy dotyczy sytuacji, kiedy firma nie jest w stanie porozumieć się z zagranicznym kontrahentem.

3 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów