0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: deklaracje-podatkowe

Artykuły:

Deklaracje roczne przy rozliczeniach z pracownikami - obowiązki pracodawcy

Pracodawca po zakończonym roku ma pewne obowiązki związane z rozliczeniem zatrudnianych pracowników. To, jakie deklaracje roczne przy rozliczeniach z pracownikami powinien wypełnić zależy m.in. od rodzaju umowy zawartej z pracownikiem. Sprawdź!

26 stycznia 2024

Deklaracja PIT-4R wyłącznie w wersji elektronicznej

Sprawdź, jak poprawnie wypełnić roczną deklarację PIT-4R i w jaki sposób dostarczyć do Urzędu Skarbowego. W naszym artykule dowiesz się również, jak upoważnić księgowego lub inną osobę do podpisywania deklaracji PIT 4R. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

22 stycznia 2024

Rozliczenie podatku dochodowego - zeznanie roczne

Czy wiesz do kiedy i jaką deklarację powinieneś złożyć aby rozliczyć się z urzędem? Dowiedz się, jak wygląda rozliczenie podatku dochodowego w różnych formach opodatkowania i w jakich terminach należy złożyć odpowiedni formularz celem rozliczenia PIT!

15 grudnia 2023

Deklaracje podatkowe - wszystko co warto wiedzieć

Płacenie podatków to jeden z głównych obowiązków osób prowadzących działalność. Czy wiesz, które deklaracje podatkowe i w jakich terminach należy składać do urzędu a które zobowiązania podatkowe wystarczy uregulować bez wysyłania dodatkowych formularzy?

1 kwietnia 2022

Deklaracje podatkowe - jak dostarczyć do urzędu? - cz. I podatek dochodowy (PIT)

Podatki dochodowy opłacany jest przez każdą osobę osiągającą dochód podlegający opodatkowaniu. Osoby takie mają obowiązek corocznego rozliczenia podatku na właściwym druku PIT. Dowiedz się, w jaki sposób można dostarczyć do urzędu deklaracje podatkowe.

2 lutego 2021

Obowiązki przedsiębiorcy zamykającego okres rozliczeniowy

Jeśli wystawia Pan dokumenty przychodowe - faktury, rachunki, korekty - w programie komputerowym, to konieczne będzie ich wydrukowanie.

22 października 2013

Zerowa zaliczka na PIT - czy trzeba wysyłać deklarację?

Czy gdy w danym miesiącu wyszła mi strata, muszę wysyłać jakąś deklarację do urzędu skarbowego?

30 sierpnia 2013

Podatek VAT (cz. 2) - Czynności podlegające opodatkowaniu VAT cz. II

Za wewnątrzwspólnotową dostawę towarów, zgodnie z art. 13 ust. 1 ustawy o VAT, uznaje się wywóz towarów z terytorium kraju

18 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów