0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: dowod-wewnetrzny

Artykuły:

Dowód wewnętrzny - do czego służy i co można nim dokumentować?

Wydatki przedsiębiorcy mogą zostać udokumentowane m.in. poprzez fakturę, rachunek lub w niektórych przypadkach również za pomocą dowodu wewnętrznego. Dowiedz się czytając artykuł, do czego służy dowód wewnętrzny i jak prawidłowo go wystawić! Podpowiadamy!

12 grudnia 2017

Nota obciążeniowa w KPiR - sposoby księgowania

Przedsiębiorco, czy wiesz na podstawie jakich dokumentów można dokonywać wpisów w Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czy nota obciążeniowa stanowi dokument księgowy który stanowi podstawę do ujęcia w ewidencji!

11 grudnia 2017

Dowód wewnętrzny jako dokument księgowy w KPiR

Czy dowód wewnętrzny może stanowić podstawę ujęcia kosztu w podatkowej księdze przychodów i rozchodów? Jeżeli tak, to jakie dane powinien zawierać? Kiedy dowodem wewnętrznym można udokumentować koszty w KPiR? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

29 sierpnia 2017

Dowód wewnętrzny - co można na nim ująć?

Istnieje określony krąg dokumentów, na podstawie których przedsiębiorca może dokonywać wpisów do podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Rozporządzenie wyróżnia wśród nich dowód wewnętrzny. Jakie dane powinien zawierać? Sprawdź, czytając artykuł!

18 lipca 2017

Handel obwoźny i obnośny - jak dokumentować sprzedaż?

Zajmujesz się handlem obwoźnym? Sprawdź, jak dokumentować taką sprzedaż!

17 października 2016

Dowód wewnętrzny - wzór z dokładnym omówieniem

Niekiedy podstawę ewidencji przychodów i kosztów firmy stanowią faktury i rachunki. Przepisy dają jednak taką możliwość w stosunku do dowodu wewnętrznego. Dowiedz się, jak skonstruować dowód wewnętrzny i pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOC!

5 marca 2016

Czym jest dowód księgowy w KPiR?

Wielu przedsiębiorców rozlicza się w oparciu o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, która stanowi podstawę do obliczania podatku dochodowego. Czy wiesz, jaki dowód księgowy może zostać ujęty w KPiR? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

14 lutego 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów