0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: miejsce-wykonywania-pracy

Artykuły:

Miejsce wykonywania pracy zdalnej a umowa o pracę

Poprawne wskazanie miejsca wykonywania pracy jest jednym z obowiązkowych elementów każdej umowy o pracę. Jednak co jeśli ma ona charakter zdalny? Jak wówczas określić miejsce wykonywania pracy zdalnej? O tym szczegółowo piszemy w poniższym artykule!

3 kwietnia 2023

Miejsce wykonywania pracy na umowie cywilnoprawnej – jak prawidłowo je określić

Przedsiębiorcy często zawierają umowy cywilnoprawne, szczególnie umowy zlecenia. W niektórych przypadkach pojawiają się wątpliwości czy można określić miejsce wykonywania pracy na umowie cywilnoprawnej? Przeczytaj w naszym artykule!

13 października 2022

Czy można zatrudnić pracownika jeśli wymiar czasu pracy przekracza 1 etat?

Zatrudnienie danej osoby u tego samego pracodawcy w łącznym wymiarze czasu pracy przekraczającym 1 etat jest dopuszczalne jednak tylko w określonych przypadkach. Kiedy wymiar czasu pracy nie może przekroczyć 1 etatu? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

20 kwietnia 2022

Wypożyczanie pracowników pomiędzy pracodawcami

Pracownik może być zatrudniony u kilku pracodawców jednocześnie. Jednak czy prawo dopuszcza wypożyczanie pracowników pomiędzy pracodawcami? Czy pracownik może odmówić wykonywania pracy na rzecz innego pracodawcy? Przeczytaj o tym w artykule!

14 marca 2022

Miejsce wykonywania pracy w umowie

Jak prawidłowo określić miejsce wykonywania pracy w umowie o pracę, gdy jest się kierowcą lub innym pracownikiem, który cały czas przemieszcza się z racji wykonywanych obowiązków? Kiedy można mówić o podróży służbowej takiego pracownika? Sprawdź to!

2 czerwca 2021

Delegacja a oddelegowanie pracownika - różnice

Jak odróżnić, czy pracownik jest w podróży służbowej, czy został oddelegowany do innej miejscowości w celu wykonywania pracy? Delegacja a oddelegowanie pracownika to skomplikowany temat. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat prawnych wątpliwości!

27 listopada 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów