0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: ocena-ryzyka-zawodowego

Artykuły:

Czynniki biologiczne stwarzające szczególne zagrożenie dla pracownika

W drugiej części cyklu opisane są czynniki biologiczne stwarzające szczególne zagrożenie dla pracowników. Jakie występują czynniki biologiczne i jakie w związku z tym obowiązki ma pracodawca? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

29 marca 2022

Ocena ryzyka zawodowego przy pracy zdalnej

Jednym z obowiązków pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest ocena ryzyka zawodowego. Wykonanie jej nie jest uwarunkowane od tego czy pracownik wykonuje swoją pracę w zakładzie czy w swoim domu. Dowiedz się więcej!

13 sierpnia 2021

Ocena ryzyka zawodowego – czy należy zapoznać z nią praktykantów i stażystów?

Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczy każdego pracodawcy. Czy ocena ryzyka zawodowego wymagana jest również w przypadku zatrudnienia stażystów i praktykantów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

16 lipca 2021

Czym jest ocena ryzyka zawodowego i jak ją stworzyć?

Ocena ryzyka zawodowego ma za cel eliminowanie zagrożeń lub ograniczanie ich skutków. W każdym przedsiębiorstwie za zagadnienia związane z ryzykiem zawodowym odpowiada pracodawca. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co powinna zawierać taka ocena!

3 stycznia 2019

Szkolenie wstępne BHP i zapoznanie z oceną ryzyka zawodowego

Czy zatrudniając pracowników, przeprowadza się szkolenie wstępne BHP i zapoznaje z oceną ryzyka zawodowego?

7 września 2018

Ryzyko zawodowe - czym jest i jak je określić?

Przepisy BHP oraz Kodeks pracy nakładają na pracodawcę obowiązek określenia rodzaju i prawdopodobieństwa występowania zagrożeń na danym stanowisku pracy. Czym jest ryzyko zawodowe i jak je określić? Przeczytaj artykuł na ten temat i dowiedz się więcej!

23 sierpnia 2017

Informacja o ryzyku zawodowym - wzór z omówieniem

Pracodawca zatrudniając pracowników ma obowiązek poinformować ich o zagrożeniach występujących na danym stanowisku pracy. Czy wiesz, jakie dane powinna zawierać informacja o ryzyku zawodowym? Sprawdź! Do pobrania wzór w formacie DOCX oraz PDF!

7 marca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów